Clout MMA

Clout MMA 2 – Wyniki ważenia na żywo. Zobacz media trening i ceremonię! [WIDEO]

Już dziś o godzinie 18:00 startuje media trening i ceremonia ważenia przed galą Clout MMA 2. Kibice i widzowie przekonają się w jakiej formie wyjdą Denis Załęcki, Daniel Omielańczuk i inni bohaterowie eventu. Zapraszamy do śledzenia wyników ważenia, które znajdziecie poniżej.

W przeddzień kolejnej gali Clout MMA czekają nas niezwykłe emocje na media treningu i oficjalnej ceremonii ważenia, które startują o godzinie 18:00. Na własne oczy będzie można zobaczyć w jakiej formie jest Denis Załęcki, który dochodził do siebie po kontuzji. Po raz ostatni też dojdzie do face to face freak fighterów przed jutrzejszą galą!

OGLĄDAJ CLOUT MMA 2 NA ŻYWO!

Clout MMA 2 – Media trening i ważenie

Po kilku miesiącach od hitowej gali Clout MMA 1 organizacja powraca z kolejnym emocjonującym wydarzeniem. Płocka Orlen Arena zapłonie od niesamowitych wrażeń, które zapewni pełna ekscytujących starć karta walk. W niej znalazło się też miejsce dla byłych zawodowych sportowców, jak Albert „Dragon” Sosnowski, czy Daniel Omielańczuk. Dla obu zawodników będzie to debiut we freak fightach.

Sprawdź!  Freak fighterzy wychodzili do klatki po mocnych środkach! Lizak potwierdza zakulisowe sekrety [WIDEO]

Weteran takich organizacji, jak KSW, czy UFC wystąpi zresztą w walce wieczoru. Tam zakończy swój długotrwały konflikt z Denisem Załęckim. Panowie zmierzą się w boksie na małe rękawice, a jeśli „Bad Boy” dopuści się dwóch fauli, wówczas przejdą na pełną formułę MMA. Mimo początkowych „dymów” obaj podchodzą do siebie z szacunkiem, co może zwiastować ekscytującą bitkę w klatce.

Tego też można spodziewać się po co-main evencie Labryga vs Minda. Doświadczony Kamil zgodził się na zasady K-1, które zdają się dać większe szanse Denisowi. To oczywiście nie jedyna stójkowa batalia, do jakiej dojdzie na Clout MMA 2. Po tym, jak w ostatniej chwili wycofał się Jerome Le Banner, jego miejsce w walce z Dawidem Załęckim zajął Tomasz Sarara!

Gdzie oglądać? Transmisja PPV

Galę obejrzeć będzie można wyłącznie w płatnej subskrypcji PPV. Cena Clout MMA 2 zależy od wybranego pakietu i wacha się od 34,99 do 39,99 zł. Początek transmisji na żywo już w sobotę 28 października o godzinie 19:00.

Kliknij i oglądaj Clout MMA 2!

Kursy bukmacherskie

Wszystkie pojedynki obstawić możesz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Z okazji Clout MMA 2 przygotowana została kapitalna oferta powitalna. Pierwszy kupon do 100 zł obstawisz całkowicie bez ryzyka! Jeśli okaże się trafiony – gratulacje, zgarniasz dużą wygraną. Jeśli zaś przegrasz, postawiona stawka wraca na konto!

Sprawdź!  Dojdzie do walki Omielańczuk vs Załęcki? Izu Ugonoh potwierdza: "Nie wiem, czy to jest tajemnica, ale..."
TYPKURSYBUKMACHER
Daniel Omielańczuk – Denis Załęcki1.25 – 3.21Fortuna
Albert Sosnowski – Remi Gruchała4.14 – 1.15Fortuna
Marcin Najman – Piotr Lizakowski2.37 – 1.45Fortuna
Tomasz Sarara – Dawid Załęcki1.13 – 2.52Fortuna

Clout MMA 2 – Wyniki ważenia

Poniżej oficjalne wyniki ważenia i nagranie z media treningu przed Clout MMA 2. Początek transmisji o 18:00, wystarczy kliknąć w odtwarzacz!

 • Daniel Omielańczuk (112,6 kg) vs (103,8 kg) Denis Załęcki
 • Marcin Najman (109,6 kg) vs (85,8 kg) Adrian Cios (bonus fight)
 • Denis Labryga (115,2 kg) vs (121,8 kg) Kamil Minda
 • „Gosia Magical” (65 kg) vs (47,6 kg) Nikola „Nikita” Alokin
 • Tomasz Sarara (109,2 kg) vs (92,8 kg) Dawid „Crazy” Załęcki
 • Albert „Dragon” Sosnowski (100 kg) vs (90 kg) Remigiusz „Remi” Gruchała
 • Rafał „Boro” Borkowski (86,6 kg) vs 10 rywali
 • Marcin Najman (109,6 kg) vs (67,4 kg) Piotr Lizakowski
 • Toni Chaplin (57,8 kg) vs (61,6 kg) Marcel „Gawronek” Gawroński
 • Agnieszka Bobek (63,2 kg) vs (74 kg) Katarzyna „Laluna” Alexander
 • Krzysztof „Fericze” Ferenc (100 kg) vs (111,4 kg) Konrad Karwat
 • Błażej „Skrzypas” Skrzypek (107,6 kg) vs (90 kg) Mariusz „Super Mario” Sobczak
Sprawdź!  Alan nie ma wątpliwości! Typuje walkę Załęcki vs Szpilka: "Wgniecie go w ziemię. To na pewno skończy się przed czasem"

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.