Clout MMAFAME MMA

Natan ponownie prowokuje Denisów! Pokazał prywatną wiadomość od Załęckiego

Wygląda na to, że konflikt nadal trwa i być może dojdzie do kolejnej konfrontacji Natana Marconia z Denisem Załęckim. Zawodnik z Torunia wysłał do byłego rywala prywatną wiadomość, która nie spodobała się kibicom.

Kontrowersyjny freak fighter kontynuuje swoją wojnę z innymi influencerami. W ostatnim czasie na jego celowniku znalazł się przede wszystkim Arkadiusz Tańcula czy Piotr Szeliga, z którym zmierzy się podczas gali FAME 20.

Marcoń nie zapomina jednak o starszych konfliktach. Cały czas jest dużo złej krwi pomiędzy nim i Denisem Załęckim oraz Denisem Labrygą. Panowie mieli okazję na konfrontację przy okazji ostatniej gali Clout MMA, kiedy to dochodziło do wielkich awantur.

Przez pewien czas Natan odpuścił Denisom, jednak w ostatnim czasie postanowił ponownie zaczepić ich poprzez social media. Opublikował na Instastories przerobione zdjęcie Załęckiego, na które odpowiedź dostał w prywatnej wiadomości. Kibicom jednak mocno nie spodobało się to, co napisał „Bad Boy”:

To nie wszystko, gdyż Marcoń zaczął również publikować prywatne zdjęcia Labrygi, które z całą pewnością nigdy nie miały trafić do sieci. Możemy spodziewać się kolejnych głośnych walk z udziałem Natana.

Sprawdź!  Norman Parke w federacji The War? Denis komentuje: "Mogę zrobić walkę z Matrixem. Parke to jest obs**aniec, nie ma podjazdu"

Być może po starciu z Szeligą dojdzie do pojedynku z Tańculą, na którym aktualnie najbardziej skupia się zawodnik FAME. Zapowiedział, że przed jubileuszową galą trafi również do sieci mocny materiał, w którym ujawni brudy na topowych influencerów.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.