Clout MMA

Denis wygra przez nokaut!? Minda typuje: „Daniel był już raz znokautowany” [WIDEO]

Kamil Minda wytypował main event gali Clout MMA 2. Przyznał, że nie można skreślać Denisa Załęckiego, który jest dużym underdogiem.

Już jutro odbędzie się kolejna freakowa gala, a w walce wieczoru zobaczymy „Bad Boya”, który zmierzy się z Danielem Omielańczukiem. Dla zawodnika z Torunia jest to ogromne wyzwanie przede wszystkim ze względu na doświadczenie weterana wagi ciężkiej.

Omielańczuk ma jednak najlepsze lata za sobą, a w ostatnich 7 walkach przegrał 5 razy. Załęcki jest natomiast mocno zmotywowany, dysponuje potężnym uderzeniem i może popsuć wiele kuponów, gdyż duża część kibiców spodziewa się jego pewnej porażki.

Walki Clout MMA 2 obstawić może wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Na start czekają na was znakomite bonusy, a przede wszystkim aż trzy zakłady bez ryzyka! To znaczy, że stawka za pierwsze kupony kolejno do 100, 200 oraz 300 zł zostanie zwrócona przez Fortunę.

Obstaw i Clout MMA 2 bez ryzyka!

TypKursBukmacher
Daniel Omielańczuk1.25eFortuna.pl
REMIS30.00eFortuna.pl
Denis Załęcki3.21eFortuna.pl

Minda o walce wieczoru Clout MMA 2

Minda, który w wywiadzie dla fansportu.pl odpowiedział na pytania kibiców, uważa że nie można skreślać Denisa. Zaznaczył, iż miał okazję z nim trenować i wie, jak mocno uderza „Bad Boy”. Dodatkowo jest znacznie młodszy oraz bardzo dynamiczny i agresywny.

Sprawdź!  Pierwszy wywiad Mindy po Clout MMA 2. Analizuje porażkę z Labrygą [VIDEO]

– Denis ma szanse. Jest młody, dynamiczny, agresywny. Początek walki, jeśli rzuci wszystko na szalę, nie jest skreślony. Jest duża szansa, że może trafić cepem, lucky punchem. Chociaż to też nie jest do końca amator, jednak trochę walk stoczył w kickboxingu. Ciosy wyprowadzać umie, dysponuje mocnym uderzeniem. Daniel był raz znokautowany, także nie jest powiedziane, że dostanie strzała i nie padnie.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.