Clout MMA

Denis grzmi po przegranej ojca! Wyzwał Wielkiego Bu na rewanż! [WIDEO]

Dosłownie chwilę po tym, jak „Wielki Bu” pokonał jego ojca, Denis Załęcki zamieścił mocne słowa w kierunku swojego ostatniego rywala.

Podczas minionej gali Clout MMA 4 jedną z najciekawszych walk była potyczka w K-1 pomiędzy Dawidem Załęckim i „Wielkim Bu”. Gdańszczanin miał zdecydowaną przewagę warunków fizycznych i ważył ponad 30 kg więcej od „Crazy’ego”.

Patryk Masiak szybko zaczął napierać na Załęckiego. Trafił go mocnym prawym, po którym Torunianin był liczony. Ostatecznie Dawid przegrał przez TKO po trzecim nokdaunie, który „Wielki Bu” zaliczył w ostatniej sekundzie 1. rundy.

Denis Załęcki grzmi po przegranej ojca

Głos na social mediach szybko zabrał Denis Załęcki. „Bad Boy” zamieścił Instastory, w którym zapowiedział, że chce jak najszybszego rewanżu z Gdańszczaninem. Przekazał też, że tym razem nie wykona ani kroku wstecz, a „Wielki Bu” już w 1. rundzie będzie prosił o litość.

Kur gruba!!! Dawaj na gołe pięści! Full MMA!!! Najszybszy możliwy termin! Przysięgam, że jak cofnę się chociaż na metr to odchodzę z freak fightów i Internetu!

Chu…a palisz, że wygrałeś z 30 kg lżejszą osobą! Przysięgam ci, że w 1. rundzie będziesz płakać, by to sędzia przerwał!!!! – napisał Denis, który sam swego czasu mierzył się z mniejszym oponentem. Warto jednak zaznaczyć, że różnica w wadze między nim, a Alanem Kwiecińskim wynosiła 21 kg.

Sprawdź!  (VIDEO) Najman typuje Szpilka vs Denis! Wskazał swojego faworyta: "Scenariusze są dwa. Przypomnijcie sobie moją walkę z Saletą"

Zobacz wywiady po Clout MMA 4:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.