Clout MMA

Clout MMA 1: Tomasz Sarara zmierzy się z byłym zawodnikiem KSW i UFC w K-1!

Kolejni sportowcy z krwi i kości dołączają do Clout MMA! Nowa federacja w świecie polskich freak fightów zorganizuje najbliższy pojedynek Tomasza Sarary.

Organizacja kazała chwilę zaczekać na ogłoszenia pierwszych walk. Już pierwsze ze starć wywołało niemałe zamieszanie: Najman vs Fonfara zapowiada niezwykłe emocje na konferencjach i w samej klatce. Na Torwarze dojdzie też do zaległego pojedynku Labryga vs Załęcki, które obędzie się na zasadach K-1. Już wkrótce zadebiutuje też były siatkarz, Zbigniew Bartman.

Clout MMA 1: Sarara zmierzy się z Silvą!

Dziś przekazano informację o kolejnym głośnym, sportowym angażu w Clout MMA, choć tym razem podwójnym. Szeregi organizacji zasilił Tomasz Sarara, który znany jest przede wszystkim ze znakomitych występów w ringach kickbokserskich. Jeszcze niedawno miał spotkać się z Michałem Pasternakiem w boksie, ale ostatecznie zmierzy się z innym sportowcem i to w swojej koronnej dyscyplinie!

Na COS Torwar rywalem Krakusa będzie Jay Silva. Popularny „The Spider Killer” występował w takich organizacjach, jak UFC, Bellator MMA, czy nasze rodzime KSW, gdzie mierzył się z Mariuszem Pudzianowskim, Piotrem Strusem, a do tego odbył trylogię z Michałem Materlą. Jego walka z Sararą odbędzie się na zasadach K-1 w małych rękawicach!

Sprawdź!  Labryga reaguje na szpilki ze strony Oknińskiego! "Całe środowisko MMA się z was śmieje"

Aktualna karta walk CLOUT MMA 1: 

  • Andrzej Fonfara – Marcin Najman 
  • Tomasz Sarara – Jay Silva 
  • Denis Labryga – Dawid Załęcki  
  • Nikita – TBA 

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.