High League

Ciężki nokaut w pierwszej rundzie? Denis Załęcki typuje main event High League 6!

Denis Załęcki wytypował całą kartę walk High League 6, w tym emocjonujący main event, w którym Jarosław „Pasha” Jarząbkowski zmierzy się z Marcinem Dubielem.

High League powraca już w tę sobotę. Na karcie walk znalazło się wiele elektryzujących zestawień, w tym takie pojedynki jak Dawid Załęcki vs Mateusz Kubiszyn, starcie Denisa z Pawłem Tyburskim czy też rewanż pomiędzy Marcinem Najmanem i Pawłem Jóźwiakiem.

Denis Załęcki typuje szybki nokaut

„Bad Boy” wytypował wszystkie pojedynki, w tym również main event. Przez bukmacherów „Pasha” jest stawiany w roli ogromnego faworyta, mimo znacznie mniejszego doświadczenia. Dubiel wejdzie do klatki jako underdog i będzie chciał sprawić niespodziankę.

Galę High League 6 możesz obstawić wyłącznie u bukmachera FORTUNA. Przypominamy, że jeśli jeszcze nie masz założonego konta na eFortuna.pl to za samą rejestrację – tutaj – zgarniesz darmowe 20 zł na dowolny zakład oraz aż 3 zakłady bez ryzyka do 600 zł!

-> Zarejestruj się i odbierz bonusy na High League 6

Jeśli chodzi o ten pojedynek, Załęcki zgadza się z bukmacherami. Uważa, że zwycięży „Pasha”, który świetnie zaprezentował się w starciu z „Owcą”. Zdaniem Denisa zakończy się to szybkim nokautem – To się skończy szybkim nokautem na Dubielu. Pierwsze wejście, dostanie dwie bomby i to się zakończy mocnym, brutalnym nokautem.

Wszystkie typy Denisa Załęckiego na High League 6 znajdziesz poniżej:

Sprawdź!  To będzie klęska DENISA ZAŁĘCKIEGO? Bukmacherzy skazują go na porażkę w walce z "Don Diego"!

Kursy bukmacherskie na walkę „Pasha” vs Marcin Dubiel

Wszystkie walki High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.