UFC

Alexander Gustafson kontuzjowany! Szwed wypada z walki z Paulem Craigiem na UFC Vegas 36

Na początku czerwca odbędzie się gala UFC Vegas 36. Na tym wydarzeniu do klatki miał powrócić Alexander Gustafsson, który miał zmierzyć się z Paulem Craigiem. Jednak Szwed z powodu kontuzji wypadł z tej walki. Jednak UFC poszukuje nowego przeciwnika dla Szkota.

Paul Craig w Ultimate Fighting Championship zadebiutował w 2016 roku, gdzie na UFC on FOX 22 poddał Luisa Henrique da Silvę. W ubiegłym roku na UFC Fight Island 3 pokonał przez poddanie Gadzhimurada Antigulova. Na UFC 255 pokonał w rewanżowym boju legendarnego Mauricio Ruę. W swoim ostatnim boju na UFC 263, zwyciężył z Jamahalem Hillem.

Alexander Gustafsson wypada z walki z Paulem Craigiem.

Informację o wypadnięciu Szweda z tej walki na Twitterze podał portal mmajunkie.com.

Alexander Gustafsson jest kontuzjowany i nie zawalczy z Paulem Craigiem w przyszłym miesiącu.” napisano na oficjalnym profilu mmajunkie.com na Twitterze

„The Mauler” w swojej sportowej karierze mierzył się z najlepszymi zawodnikami w wadze półciężkiej. Na UFC 165 zmierzył się z Jonem Jonesem. Przegrał z nim przez decyzję po niezwykle wyrównanym boju. Wielu uznaje, tą potyczkę za najlepszy pojedynek w tej dywizji w historii Ultimate Fighting Championship. Organizacja też jest takiego zdania, ponieważ to starcie zostało wprowadzone do galerii sław UFC. Podczas UFC FN 93 wypunktował naszego rodaka Jana Błachowicza. Po porażce z Anthonym Smithem na UFC on ESPN+ 11 ogłosił przejście na sportową emeryturę. Jednak już rok później powrócił do klatki i na UFC Fight Island 3 został poddany przez Fabrico Werduma.

źródło: Twitter

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.