UFC

UFC Vegas 72: Michał Oleksiejczuk odklepuje w 2. rundzie! [VIDEO]

W co-main evencie UFC Vegas 72 kolejną walkę w kategorii średniej zaliczył Michał Oleksiejczuk. „Husarz” zmierzył się z niepokonanym w federacji Caio Borralho.

-> Oglądaj UFC Vegas 72 na żywo!

Były mistrz FEN świetnie prezentował się w pierwszych pojedynkach pod banderą UFC. Pomimo wpadki i zmienionej na No Contest wygranej Michał nie złożył broni i szybko skończył kolejnych rywali. Później było już w kratkę, a Oleksiejczuk podjął decyzję o zmianie kategorii wagowej. W dywizji średniej odnalazł się znakomicie: w niecałe 2. minuty znokautował Sama Alveya, a w grudniu w niewiele dłużej przez TKO pokonał Cody’ego Brundage’a.

Na UFC Vegas 72 rywalem „Husarza” był Caio Borralho. Co ciekawe Polak nie był pierwszym oponentem Brazylijczyka z Ankosu MMA. „The Natural” w ostatnim występie jednogłośną decyzją sędziów pokonał podopiecznego Andrzeja Kościelskiego, Makhmuda Muradova. Oponent Oleksiejczuka do walki przystępował na fali 13. pojedynków bez porażki.

-> Oglądaj UFC online!

UFC Vegas 72: Borralho vs Oleksiejczuk – Relacja

RUNDA 1

Oleksiejczuk agresywnie zaczyna z lewymi sierpami, dokłada też cios na korpus. Brazylijczyk w defensywie, nie pomógł specjalnie leg kick. Szukał latającego kolana, dobrze wybronił się „Husarz”, który cały czas wywiera presję. Borralho odpowiada, szuka pojedynczych ciosów, ale kontruje go szybko Polak. Próba obalenia Brazylijczyka, Michał skutecznie broni. Trafia krótkim prawym Caio, przechodzi do klinczu. Niezłe kolano „The Naturala”, wyczuwa ataki Oleksiejczuka. Trafia niebezpiecznym kolanem Borralho, Michał dalej szuka potężnego lewego cepa. Trafia „Husarz” ciosami na żebra, musi się bronić przed tajskim klinczem rywala. Daje sobie zajść za plecy Polak na ostatnie sekundy 1. rundy i wylądował na kolanach.

Sprawdź!  (VIDEO) Gamrot i jego wywiad kolejny raz podbijają Internet! "Kur*a mać... Dreams come true"

RUNDA 2

Michał znów wywiera presję i atakuje na „schaby”. Niezłe kopnięcia na łydkę w wykonaniu Borralho, który świetnie też unika lewego overhanda Michała. Obala Brazylijczyk, łatwo wraca na nogi Polak, ale sklejony do niego Brazylijczyk. Kręci się „Husarz”, ale wpada z deszczu pod rynnę. Mocno bije „The Natural”, zachodzi za plecy i będzie szukał duszenia zza pleców! Zapina je i niestety Oleksiejczuk odklepuje!

Wynik walki: Caio Borralho wygrywa przez duszenie w 2. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.