FAME MMA

Canal+ reaguje na awantury przed FAME 21! Stacja wydała oświadczenie

Wczorajsza awantura na konferencji Fame MMA wywołało reakcję Canal+. Współpracująca od najbliższej gali z organizacją stacja telewizyjna wydała oświadczenie po zachowaniu Pawła Tyburskiego.

Najbliższa gala FAME 21 odbędzie się w ten weekend w PreZero Arenie Gliwice. Na kibiców czeka jak zawsze szereg emocjonujących walk, z bokserskim starciem Adamek vs. „Bandura” na czele. Po wczorajszej konferencji prasowej niejasna jest jednak sytuacja co-main eventu wydarzenia.

Podczas medialnego spotkania doszło bowiem do sytuacji, w której Paweł Tyburski rzucił się na „Don Kasjo”. Efektem ataku freak fightera było rozcięcie na głowie Życińskiego, przez co niepewna jest jego walka z Alanem Kwiecińskim. Pewnym za to jest, że nie dojdzie do konfrontacji „Tyboriego” z Pasternakiem.

Gdzie oglądać Fame MMA? Transmisja dostępna będzie wyłącznie w systemie PPV.

Oświadczenie Canal+

Od gali FAME 21 z freakową organizacją współpracuje Canal+. Po wczorajszych wydarzeniach na konferencji stacja wydała oświadczenie, najprawdopodobniej w odpowiedzi na zapytanie Mai Staśko. Była zawodniczka High League opublikowała je w swoich social mediach:

Sprawdź!  "Don Diego" z ważnymi słowami do rodziców! Apeluje po aferze ujawnionej przez Wardęgę! [WIDEO]

– Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że Canal+ odpowiada wyłącznie za transmisję online gali FAME 21. Wszystkie decyzje dotyczące wydarzenia a w szczególności te związane z promocją czy doborem uczestników podejmuje organizator wydarzenia, czyli federacja FAME. Niezwłocznie po zakończeniu konferencji przekazaliśmy więc do przedstawicieli fame swoje uwagi dotyczące zachowania uczestników oraz zwróciliśmy się z prośbą o monitorowanie materiałów, które są lub mogą być tworzone przez osoby związane z wydarzeniem i adekwatne reakcje. Zgodnie z naszą wiedzą przedstawiciele FAME mają zamiar wyciągać daleko idące konsekwencje w odpowiedzi na sytuację, do której doszło wczoraj w trakcie wydarzenia – przekazał Piotr Kaniowski, rzecznik prasowy Canal+.

Pierwszą z konsekwencji wydaje się być wspominane odwołanie walki Tyburski – Pasternak. Paweł został zdyskwalifikowany, a jeden z włodarzy FAME, „Boxdel”, mówił, że będzie dążył do usunięcia „Tyboriego” z listy zawodników.

Zobacz wywiady po konferencji FAME 21.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.