FAME MMA

Tyburski rzucił się na Don Kasjo! Życiński we krwi na kilka dni przed FAME 21 (VIDEO)

Gorąco zrobiło się już chwilę po ataku Alana Kwiecińskiego na Michała Pasternaka. Paweł Tyburski nie wytrzymał po jednej z obelg Don Kasjo i z rozpędu wbiegł z atakiem! Życiński skończył pod stołem, a po chwili było widać, że jest zakrwawiony.

Gala FAME 21 odbędzie się już w tę sobotę, 18 maja. W klatce dojdzie między innymi do freakowego debiutu Tomasza Adamka, który zmierzy się z „Bandurą”. Panowie pojawili się na ostatnim panelu, który jednak został zdominowany przez dwie inne pary.

Alan Kwieciński w co-main evencie zmierzy się z Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim, a Paweł Tyburski w rewanżowym starciu spotka się z Michałem Pasternakiem. Zawodnicy najwięcej do powiedzenia mieli jednak do medialnych oponentów. Były gwiazdor Warsaw Shore uderzył „Wampira” na face to face. Do spotkania „Tyboriego” z Życińskim na środku sceny nie doszło.

„Don Kasjo” tradycyjnie posłał wiązankę obelg w kierunku Pawła. Ten z rozbiegu wjechał w niczego nie świadomego Kasjusza. „Don Kasjo” otrzymał kopnięcie, po którym spadł z krzesła, oberwał też jeszcze dwukrotnie, nim Tyburski został odciągnięty.

Sprawdź!  Mateusz Gamrot przed walką Mańkowskiego z Normanem Parke. "Będzie zmasakrowany. Wjeżdżamy na ten FAME MMA na ostro!"

Bodaj po raz pierwszy prowadzący Hubert Mściwujewski nie powstrzymał emocji i zwrócił w mocnych słowach uwagę, że Paweł przegiął i zagroził wypadnięciem jednej z głównych walk gali. Również władze Fame MMA wściekły się na „Tyboriego”, który został wyrzucony nie tylko z konferencji, lecz także z obiektu. Oprócz tego „Boxdel” oświadczył, że będzie chciał wyrzucenia Tyburskiego z Fame MMA.

Zobacz wywiady po konferencji FAME 21.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.