High League

Całkowita dominacja jednego zawodnika? „Juras” typuje walkę Janikowski vs Kubiszyn! „To potrwa poniżej minuty”

Łukasz Jurkowski zabrał głos w sprawie ciekawego zestawienia, jakie zobaczymy już 10 grudnia podczas piątej edycji High League.

We freakowej federacji zadebiutuje kolejny profesjonalny zawodnik. Tym razem jest to Damian Janikowski, który dołączy do grona takich fighterów jak Norman Parke, Marcin Wrzosek, Borys Mańkowski czy Artur Szpilka. Medalista olimpijski wyjaśnia jednak, że nie zakończył kontraktu z KSW, tylko dostał zgodę na jednorazowy występ w High League.

„Juras” typuje walkę Janikowski vs Kubiszyn

Janikowski stoczy sportowy pojedynek na freakowyh zasadach. Zmierzy się z doświadczonym i utytułowanym kickboxerem, jednak starcie odbędzie się nie na dystansie 5, a tylko 3 minut. Zapewne będą także dozwolone uderzenia łokciami, które we freak fightach często są zabronione.

Faworytem tego zestawienia jest Janikowski i nie może to być dla nikogo niespodzianką. Jest znacznie bardziej doświadczony, gdyż stoczy 12 walk w MMA i wygrał 7 z nich, a także jest świetnym zapaśnikiem, który zdobył brązowy medal na Igrzyskach Olimpijskich.

Po stronie Kubiszyna, która ma za sobą dopiero pierwszą walkę w MMA, jest jedynie mocna stójka. Jeśli Janikowski już na początku sprowadzi „Don Diego” do parteru to prawdopodobnie będzie miał szansę błyskawicznie zakończyć ten pojedynek.

Sprawdź!  Całkowita dominacja Dawida Załęckiego! Nokautuje Alana w pierwszej rundzie! Kwieciński bez szans!

Tak właśnie starcie typuje Łukasz Jurkowski, który za pośrednictwem social mediów przyznał, że w formule MMA będzie to jednostronny pojedynek:

Jak w MMA to prawdopodobnie do jednej bramki. Na korzyść Janikowskiego – napisał na Twitterze, po czym w komentarzu dodał – „Don Diego” kocur straszny, ale imo to potrwa poniżej minuty. Sprowadzenie, pozycja, finisz.

Kursy bukmacherskie na walkę Janikowski vs. „Don Diego”

Galę HIGH League 5 obstawić można tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start dla nowych użytkowników przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli pierwszy kupon będzie zwycięski gracz otrzymuje pełną wygraną, jeżeli zaś przegra – Fortuna zwraca wkład, maksymalnie do 600 zł na konto. Na kupon można dodać jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie okaże się nietrafione, zwrot postawionej kwoty wraca i można wykorzystać je na dalszą grę.

Sprawdź!  (VIDEO) Awantura Murański vs "Tarzan" za kulisami High League! Jest nagranie! "Byliśmy przyjaciółmi. Pokłóciliśmy się i nie wyjaśniliśmy tej sprawy"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.