UFC

Były mistrz UFC zatrzymany przez policję pod zarzutem usiłowania zabójstwa!

Cain Velasquez, były mistrz królewskiej kategorii wagowej UFC, został zatrzymany przez policję w San Jose. Emerytowany zawodnik MMA został aresztowany pod poważnym zarzutem!

Zespół do spraw kontaktów z mediami policji w San Jose poinformował we wtorek, że Cain Velasquez został zatrzymany pod zarzutem zarzutem usiłowania zabójstwa. Do tego miało dojść po domniemanej strzelaninie poniedziałkowego popołudnia w San Jose w stanie Kalifornia.

Cain Velasquez został aresztowany jako podejrzany wczoraj w związku ze strzelaniną. Przewieziono go do więzienia stanowego w Santa Clara pod zarzutem usiłowania zabójstwa. Motyw oraz okoliczności wciąż są wciąż badane.

Według informacji, do których dotarli dziennikarze MMA Fighting, były mistrz wagi ciężkiej UFC jest trzymany bez kaucji w więzieniu stanowym w Santa Clara. Amerykanin z meksykańskimi korzeniami w sądzie ma stawić się we środę.

Sprawdź!  Nate Diaz podaje datę powrótu do oktagonu!

Policja w San Jose potwierdziła, że do strzelaniny doszło w poniedziałek. Początkowo nie ujawniono danych osoby, która została zabrana do aresztu, czy też ofiary przewiezionej do szpitala po incydencie.

Jednostki znajdują się obecnie na miejscu strzelaniny na skrzyżowaniu Monterey Hwy oraz Bailey Avenue.
Dorosły mężczyzna co najmniej raz postrzelony do miejscowego szpitala, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Jeden podejrzany został wzięty do aresztu. Nieznane są motywy, ani okoliczności.

Źródło: MMA Fighting

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.