FAME MMA

Pasternak odpowiada Zadorze! Mocne słowa Wampira [WIDEO]

Długo nie musieliśmy czekać na odpowiedź. Michał Pasternak błyskawicznie zareagował na wpis swojego rywala Dominika Zadory.

Federacja ogłosiła wczoraj całą kartę gali FAME: Reborn. Do klatki powróci podopieczny Mirosława Oknińskiego, który zmierzy się z „Japońskim Drwalem”. Starcie niespodziewanie odbędzie się na zasadach boksu w małych rękawicach.

Początkowo była mowa o Muay Thai, jednak jak twierdzi Zadora, jego rywal sam wybrał formułę i później się z niej wycofał:

– Miało być Muay Thai jak w One Championship, ale Wampir narobił w majtki i się wycofał z tej formuły, gdzie sam ją wybrał, tak samo, jak kategorię wagową. Dlatego tylko boks na rękawice do MMA. Tak czy siak, przyszedł czas rozliczeń – napisał na Instagramie.

Na mocne słowa „Japońskiego Drwala” błyskawicznie zareagował „Wampir”, który nie gryzł się w język. Na swoich social mediach opublikował takie nagranie z odpowiedzią:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.