FAME MMA

Boxdel typuje walkę Pasternak vs Tyburski! Spodziewa się wygranej freak fightera!

Włodarz FAME wytypował jeden z najbardziej wyczekiwanych starć dzisiejszego wydarzenia we Wrocławiu. Już za kilka godzin zobaczymy kolejną konfrontację zawodowca z freak fighterem.

Do klatki FAME powraca Michał „Wampir” Pasternak, który stoczy swój drugi pojedynek freakowy. Po dominacji z Piotrem Szeligą tym razem stanie do walki z Pawłem Tyburskim. Starcie ponownie odbędzie się nie w formule MMA, a na zasadach K-1.

-> Oglądaj FAME Friday Arena 1 na żywo!

Zdaniem bukmacherów oraz większości kibiców Pasternak jest ogromnym faworytem i starcie będzie przypominać zestawienie z Szeligą. Inaczej jednak wizualizuje sobie ten pojedynek włodarz FAME „Boxdel”, który jest klubowym kolegą Tyburskiego.

Już wcześniej wskazał wygraną freak fightera, a teraz w rozmowie z fansportu.pl przyznał, że nie da się go odróżnić od zawodowców trenujących w Uniq Fight Club:

– Ja już powiedziałem i uważam, że Tybori ma papiery na to, żeby pokonać Pasternaka. Było parę komentarzy, że Pasternak to jest inna liga i co ja mogę wiedzieć. Przekonamy się, czy miałem rację, czy jestem nic nieznającą się osobą. Nie rozróżniłabyś, gdybyś nie wiedziała, że to Tyburski, a zobaczyłabyś go na grupie zawodniczej, to byś powiedziała, że to jakiś zawodowiec. Czasami bije się z ludźmi, którzy mieli zawodowe walki, to są tacy, których rozpie**ala, dominuje. To nie jest już freak.

Gdzie oglądać FAME Friday Arena 1?

Piątkowe wydarzenie FAME cieszy się ogromnym zainteresowanie, a bilety zostały wyprzedane już dwa tygodnie przed galą. FAME Friday Arena 1 można więc obejrzeć wyłącznie po nabyciu subskrypcji PPV, którą wykupisz, wybierając jedną z dwóch opcji – TUTAJ

Sprawdź!  Don Kasjo o walce z Normanem Parke: "Wydał na siebie wyrok śmierci. Ludzie nie wiedzą o moich atutach"

Dostępne są warianty Premium oraz Basic. Różnią się one ceną, ale też innymi dodatkami jak jakością transmisji oraz czasem dostępu:

  • Basic – podstawowe PPV na Fame Friday Arena. Jego koszt to 34,99 zł, a dzięki niemu uzyskasz transmisję z całego wydarzenia w wysokiej jakości. Event można później powtórzyć dzięki 48-godzinnego zapisowi VOD.
  • PREMIUM – najpełniejszy wariant PPV. Cena to 39,99 zł, a transmisja na żywo Fame Friday Arena odbędzie się w jakości Full HD. Co więcej, zapis nagrania z wydarzenia dostępny będzie aż przez 7 dni po zakończeniu gali!

-> Wykup dostęp PPV i oglądaj FAME Friday Arena 1

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.