FAME MMA

Pasternak nie obawia się rywala na FAME: „Zobaczymy na ile mu to pomoże”

Już dzisiejszego wieczoru Michał Pasternak ponownie wejdzie do klatki Fame MMA. „Wampir” zmierzy się z Pawłem Tyburskim, który był bardzo nakręcony na ważeniu.

-> Oglądaj FAME FRIDAY ARENA

„Księżniczka” po dwóch latach i ogromnym rozwoju umiejętności wraca do organizacji. Tyburski uważany jest za jednego z najlepszych freak fighterów, a mówi się o nim nawet w kontekście KSW. Na Fame Friday Arena #1 Paweł zmierzy się z bardzo doświadczonym Michałem Pasternakiem.

Ten, jak i wszystkie inne pojedynki zobaczycie dzisiejszego wieczoru. Gala cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i już dwa tygodnie temu FAME ogłosiło kolejny sold out. Fani ponownie wykupili wszystkie bilety, a wydarzenie można obejrzeć jedynie po wykupieniu subskrypcji PPV. Dostęp uzyskacie przez poniższy baner.

Po ważeniu zawodnicy udzielili oczywiście wywiadów. Zapytany w rozmowie z Fansportu.pl o zachowanie przeciwnika na ceremonii Michał Pasternak przyznał, że cieszy się, że rywal epatuje agresją. „Wampir” zdaje się jednak nie obawiać Tyburskiego.

-> WYKUP PPV NA FAME FRIDAY ARENA <-

Dobrze, jak jest tak nakręcony. Tylko zobaczymy, jak będzie nakręcony jutro podczas walki. Zobaczymy na ile mu to pomoże… Słuchaj, ja już walczyłem z takimi, co byli tak nakręceni, że później brakowało z tyłu, żeby się odkręcić. Lubię walczyć z agresywnymi.

Cały wywiad obejrzysz -> TUTAJ.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.