FAME MMA

Fame Friday Arena 1 PPV: Cena, ile kosztuje? Gdzie i jak kupić dostęp?

Gdzie i kiedy Fame Friday Arena 1? Ta emocjonująca gala odbędzie się już w piątek 21 lipca. Ile kosztuje PPV? Jak kupić dostęp? O której transmisja na żywo?

FAME MMA PPV – gdzie i jak oglądać galę? Transmisja i stream online

Fame Friday Arena 1: Kiedy i gdzie oglądać? Transmisja

Całkowicie nowy projekt Fame MMA natychmiast zyskał sympatię kibiców. Organizacja postanowiła dotrzeć ze swoimi eventami do mniejszych aren, a pierwszą z nich będzie Hala Stulecia we Wrocławiu. Fani natychmiast rzucili się na bilety na Fame Friday Arena, których już od dawna nie ma na rynku.

– Dosłownie w kilkadziesiąt minut po ogłoszeniu karty walk mieliśmy sprzedanych ok. 70% biletów. Początkowo myślałem, że to jakiś błąd w systemie, ale jak się okazuje rzeczywiście zainteresowanie fanów jest ogromne. Robiliśmy co tylko się dało, aby zmaksymalizować liczbę miejsc, ale i tak na 16 dni przed galą mamy sold out. To bardzo cieszy, dziękujemy kibicom za takie zainteresowanie. Do zobaczenia we Wrocławiu! komentował Krzysztof Rozpara, jeden z włodarzy FAME.

Fame Friday na żywo, stream online

Galę Fame Friday Arena z udziałem Michała Pasternaka wciąż można obejrzeć na żywo. Biletów nie ma już dawno, ale wciąż wykupić można dostęp PPV. Wyjątkowy event FAME zobaczyć można zarówno na telefonie, tablecie, jak i TV, jeśli posiadacie Smart TV. Wystarczy nabyć jeden z dostępnych pakietów. Ile kosztuje PPV Fame Friday Arena? Jaka cena? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie poniżej.

Sprawdź!  Trener Bonusa BGC atakuje Boxdela i przyznaje, że kłamał w wywiadach: "Rzeczy, które wypowiedziałem, nie były zgodne z prawdą"

Fame Friday Arena PPV – Ile kosztuje? Cena PPV

Jak i wcześniej, tak i teraz tradycyjnie dostępne są dwa warianty PPV Fame Friday Arena. Różnią się one oczywiście ceną, ale też innymi dodatkami. Jakie są opcje?

 • Basic – podstawowe PPV na Fame Friday Arena. Jego koszt to 34,99 zł, a dzięki niemu uzyskany będzie stream live z całego wydarzenia w wysokiej jakości. Event można później powtórzyć dzięki 48-godzinnego zapisowi VOD.
 • PREMIUM – najpełniejszy wariant PPV. Cena to 39,99 zł, a transmisja na żywo Fame Friday Arena odbędzie się w jakości HD. Co więcej, zapis nagrania z wydarzenia dostępny będzie aż przez 7 dni po zakończeniu gali!

Transmisja PPV Fame Friday Arena

Bez różnicy, czy zdecydujecie się na tańszy, czy droższy wariant Fame Friday Arena PPV. Emocje zagwarantują największe gwiazdy polskich freak fightów, jak Marcin Dubiel, oraz świata muzyki. Również fani sportu znajdą tu coś dla siebie. Oprócz wspominanego Michała „Wampira” Pasternaka pojawi się znany z GROMDY Tomasz „Zadyma” Gromadzki.

Ich walki dostępne będą wyłącznie w PPV. Pojedynki „Edzio” vs „Koro” oraz Sasha vs Malczyński obejrzycie za darmo na YouTube. Karta główna i walki wieczoru Fame Friday Arena zobaczycie wyłącznie po wykupieniu dostępu. Gdzie i jak kupić PPV?

Sprawdź!  (VIDEO) Murański opluty w drodze do szatni! Mocna reakcja jego żony w kierunku publiki na FAME 16!

-> ZOBACZ FAME FRIDAY ARENA – TUTAJ

Jak kupić dostęp Fame Friday Arena PPV?

Po tym, jak założymy konto lub zalogujemy się na stronie https://famemma.tv/#/ i wybierzemy interesujący nas pakiet PPV Fame Friday Arena, można przejść do wyboru metody płatności. Tu ponownie czeka nas wiele opcji, jak m. in. kod Blik, przelew bankowy, czy transakcja kartą kredytową.

Co ważne, do niektórych ze sposobów płatności doliczona zostać może prowizja. Da się jej jednak uniknąć, zmieniając metodę płatności na inną. Cena za Fame Friday Arena PPV nie jest wysoka, a elektryzujące walki na pewno zapewnią niesamowite emocje!

Gdzie obstawiać?

Typy, kursy i zakłady bukmacherskie na Fame Friday Arena znajdziesz wyłącznie u bukmachera BetClic. Jeśli jesteś nowym użytkownikiem czeka na Ciebie znakomity BONUS!

Pierwszy zakład do 200 zł obstawisz bowiem BEZ RYZYKA. Wystarczy, że zarejestrujesz się, dokonasz pierwszej wpłaty do 200 zł i zagrasz dowolny zakład. W przypadku trafionego kuponu, otrzymujesz pełną wygraną. Jeśli przegrasz – BetClic zwraca Ci środki!

Sprawdź!  (VIDEO) Potężne ciosy Arkadiusza Tańculi! Marcin Malczyński rozbity w 28 sekund!

-> Odbieram BONUS na Fame Friday Arena

Karta walk

Darmowe walki:

 • Piotr „Edzio” Bylina vs Kornel „Koro” Regel
 • Aleksandr „Sasha” Muzheiko vs Dawid Malczyński

Karta główna:

 • Olga „Nanami Chan” Sałacka vs Elizabeth „Lizi” Anorue
 • Piotr „Tybori” Tyburski vs Tomasz „Zadyma” Gromadzki
 • Adrian „Medusa” Salamon vs Dominik „Jaxu” Jax (MMA vs BJJ)
 • Piotr „Świr” Świerczewski vs Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk
 • Michał „Wampir” Pasternak vs Paweł „Księżniczka” Tyburski (K1 w małych rękawicach)

CO-MAIN EVENT 2:

 • Jose „Josef Bratan” Simao vs Kuba Nowaczkiewicz

CO-MAIN EVENT 1:

 • Marcin Dubiel vs Filip „Filipek” Marcinek (K1 w małych rękawicach)

MAIN EVENT:

 • Alberto Simao vs Jakub „Kubańczyk” Flas (K1 w małych rękawicach)

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.