High League

Boxdel komentuje problemy High League! „Malik już usunął…”

Jeden ze współwłaścicieli i włodarzy Fame MMA „Boxdel” skomentował problemy zaprzyjaźnionej federacji High League. Michał Baron zwrócił uwagę na istotny szczegół.

Już za kilka tygodni miała odbyć się gala High League 7, która na pewno zagwarantowałaby ogromne emocje. Pasternak vs Sarara, Alberto vs Kubańczyk, czy wreszcie pierwsza runda Grand Prix. To właśnie tam mogło dojść do takich zestawień, jak Szalony Reporter vs Jacek Murański, czy zaległe starcie „Murana” z Marcinem Najmanem.

Wydarzenie stanęło jednak pod dużym znakiem zapytania. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji po rozpatrzeniu wniosku Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego zamroziło bowiem wszystkie środki na rachunkach organizacji. Więcej o tym przeczytacie TUTAJ -> Poważne problemy High League! Rząd zablokował pieniądze federacji! Co z kolejną galą?

Boxdel skomentował problemy High League

Na temat problemów organizacji wypowiedziało się wiele osób. Denis Załęcki w ostrych słowach odpowiedział na wpis „Wielkiego Bu”, który wbił szpilkę w High League. Głos zabrał też jeden z włodarzy Fame MMA.

Boxdel zwrócił poprzez Twitter uwagę na to, iż Malik Montana zmienił swój opis wyświetlający się na Instagramie.

Sprawdź!  Ojciec Denisa przed walką z Alanem: "Syn namawiał mnie weź idź go napie**ol, żebym ja nie musiał"

Nie wiem jak tam z HL, bo analizują sobie temat, ale wiem, ze Malik już usunął z BIO na insta swoją federację. Kapitan opuszcza statek. – napisał Michał Baron.

Do sprawy szybko odniósł się sam zainteresowany. Medialny włodarz i twarz High League opublikował krótki wpis z salutującą emotikoną. Po treści ewidentnie można się domyśleć, że nawiązuje on do słów Boxdela.

Kapitan cały czas jest.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.