FAME MMA

Boxdel brutalnie nokautuje Jóźwiaka! Jest nagranie z walki wieczoru [WIDEO]

Main event gali FAME Friday Arena 2 dostarczył kibicom ogromnych emocji. To właśnie w walce wieczoru doszło do najbardziej efektownego skończenia.

Głównym starciem wczorajszego wydarzenia w Szczecinie był rewanż pomiędzy Michałem Baronem i Pawłem Jóźwiakiem. Ich pierwsze zestawienie zwyciężył „Boxdel”, który z łatwością rozbił prezesa FEN w klatce rzymskiej. Tym razem jednak pojedynek odbył się na zasadach K-1 w normalnym oktagonie.

Jóźwiak ciężko znokautowany

Ogromnym faworytem był włodarz FAME, jednak kiedy na początku walki otrzymał mocny cios i wylądował na deskach, kursy błyskawicznie się zmieniły. Jóźwiak postawił naprawdę trudne warunki w pierwszej odsłonie, często trafiając czysto na głowę rywala.

Z każdą minutą „Boxdel” jednak rozkręcał się coraz bardziej. W drugiej odsłonie zaczął brutalnie rozbijać Jóźwiaka i posyłać go na deski. W końcu ustrzelił go potężnym sierpowym, po którym prezes FEN padł znokautowany na deski. Zanim podniósł się z maty, potrzebował jeszcze pomocy medycznej.

Poniżej znajdziesz najlepsze momenty wraz z efektownym nokautem w wykonaniu Michała „Boxdela” Barona:

Zobacz wywiady po FAME Friday Arena 2!

Sprawdź!  Tańcula vs Wrzosek? Freak fighter otwarty na walkę w MMA: "Wszyscy chcą z nim walczyć w boksie..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.