FAME MMA

Mateusz Borek ujawnił informacje o kontrakcie Tomasza Adamka z FAME! [WIDEO]

Nim rozpoczęła się ostatnia gala Fame MMA w klatce pojawił się Tomasz Adamek. Popularny „Góral” zadebiutuje w przyszłym roku, a więcej informacji o sytuacji pięściarza ujawnił Mateusz Borek.

Tomasz Adamek to zdecydowanie jeden z najlepszych pięściarzy w historii Polski. Jako zawodowiec sięgał po mistrzostwo IBF oraz IBO w wadze junior ciężkiej, a w kategorii półciężkiej sięgnął po pas WBC. Od jakiegoś czasu mówiło się o tym, że popularny „Góral” wystąpi w roli zawodnika we freakowej organizacji. Spekulacje wzmocniły się, gdy były mistrz świata w boksie pojawił się wśród publiczności i z bliska oglądał galę FAME 19.

Wczoraj wszystkie plotki się potwierdziły. Jeszcze nim do klatki wyszli pierwsi z bohaterów FAME Friday Arena 2, pojawił się w niej Tomasz Adamek, który został ogłoszony nowym zawodnikiem federacji. W negocjacjach pomagał mu oczywiście doskonale znający się z właścicielami Fame MMA Mateusz Borek. Dziennikarz w rozmowie z kanałem Fansportu.pl opowiedział więcej o rozmowach i samym kontrakcie „Górala”.

Zobacz też inne wywiady po FAME Friday Arena 2!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.