FAME MMA

Parke ostro o Szelidze! Chce walczyć w innej formule: „Nie masz jaj! Ty mnie wyzwałeś, więc ja stawiam warunki”

Wygląda na to, że Norman Parke nie zamierza walczyć z Piotrem Szeligą na takich zasadach, jakie podała organizacja FAME. „Stormin” chce wprowadzić kilka zmian.

Już dzisiaj odbędzie się pierwsza konferencja przed galą FAME 14, na której dojdzie do głośnego pojedynku. Piotr Szeliga po ostatniej wygranej z „Arabem” postanowił rzucić wyzwanie Irlandczykowi. Były zawodnik UFC zgodził się na starcie, jednak nie na warunkach Polaka.

Jeszcze w oktagonie Szeliga ogłosił, że chce stoczyć pojedynek jednorundowy w klatce rzymskiej, w formule K-1 i na gołe pięści. Wielu kibiców nie rozumie dlaczego „Szeli” stawia warunki i układa je pod siebie, skoro to on rzuca wyzwanie Normanowi.

Raczej nikt nie spodziewał się, że Parke będzie chciał walczyć na takich zasadach, ale organizacja ogłosiła na swoich social mediach, że pojedynek na FAME 14 odbędzie się w takiej formule – Trzy rundy po trzy minuty, K-1 w małych rękawicach i w klatce rzymskiej.

Norman Parke chce walki w innej formule

„Stormin” nie ma jednak zamiaru walczyć na takich zasadach. Już krótko po ogłoszeniu starcia nazwał Szeligę klaunem i dodał, że to nie on będzie stawiał warunki. Tym razem zamieścił podobny wpis na Instastory.

Sprawdź!  "Don Diego" otwarty na walkę z Normanem Parke! "Mógłbym walczyć jak równy z równym. To by była sportowa walka"

Irlandczyk chce stoczyć starcie w K-1 w normalnym oktagonie, w rękawicach 8-uncjowych oraz walka bez limitu, czyli do znokautowania przeciwnika. Parke wyjaśnił również, że dostaje dużo ofert i jeśli Szeliga nie zgodzi się na warunki, to do pojedynku nie dojdzie.

– Kim jesteś, żeby stawiać warunki szukający atencji bumie! Ty mnie wyzwałeś, to ja stawiam warunki, nie ty, ani twój manager. Walka MMA to miejsce zbrodni, nie masz jaj! Dam ci więc szansę… K-1, prawdziwa klatka MMA, nieograniczony czas do nokautu, rękawice 8-uncjowe. Jeśli nie, to mam sporo ofert, NARA.

Kursy bukmacherskie Szeliga vs Parke

Na wygranej Szeligi można nieźle zarobić. Polak wejdzie do klatki jako spory underdog, jednak wciąż ma szansę na zwycięstwo. Już dwukrotnie „Szeli” zwyciężył w efektowny sposób. Najpierw znokautował „Wujaszka Fericze”, a w ostatniej walce mimo słabej pierwszej rundy w drugiej odsłonie trafił „Araba” potężnym prawym i zanotował kolejne zwycięstwo przez KO.

Galę FAME 13 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS!

Sprawdź!  Mocne słowa Normana Parke o Szelidze! "Następnym razem się bijemy mały karłowaty bumie"

-> Otwórz konto i odbierz bonus

Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Źródło: BetClic

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.