Clout MMA

Borek skazuje Najmana na porażkę! Komentuje walkę z Fonfarą w Clout MMA

Mateusz Borek wypowiedział się na temat kolejnego pojedynku Marcina Najmana. Freak fighter powróci do klatki podczas pierwszej edycji Clout MMA.

Nowa organizacja zakontraktowała „El Testosterona” i zestawiła go z byłym pięściarzem Andrzejem Fonfarą. Pomiędzy panami jest bardzo dużo złej krwi i będą mieli okazję wyjaśnić wszystko podczas konferencji przed galą oraz w klatce, gdzie zmierzą się na zasadach MMA.

Dla Fonfary będzie to debiut w nowej formule, jednak zarówno kibice, jak i bukmacherzy nie mają wątpliwości, że to właśnie on jest gigantycznym faworytem. Na temat walki miał okazję wypowiedzieć się także Mateusz Borek. Co ciekawe, to właśnie podczas programu Hejt Parku na Kanale Sportowym rozpoczął się konflikt zawodników, kiedy to Fonfara zadzwonił do studia.

W rozmowie z Koloseum Borek nie dał najmniejszych szans Najmanowi, który jest przekonany, że z łatwością rozprawy się z Fonfarą:

– Nie. No co może Najman zrobić Fonfarze. Myślę, że Najman ma zdanie na każdy temat i wie wszystko najlepiej od geopolityki, przez sprawy społeczne po ocenianie dziennikarzy, zdolności biznesowe, pomysł na obchodzenie komorników. To jest sposób na życie Najmana. Ja nie zamierzam się na jego temat wypowiadać. Szkoda mi na to czasu.

Dziennikarz powrócił również do wspomnianego początku konfliktu i Hejt Parku z udziałem Najmana, który jest najczęściej oglądanym materiałów na Kanale Sportowym i pobił rekord z 11 milionami wyświetleń:

Sprawdź!  (VIDEO) "Boxdel" nie podjął wyzwania! Najman przygotował dla niego specjalne powitanie!

– Wszystko zaczęło się w Hejt Parku, jesteśmy wujkami tego eventu. Najman przyszedł za pizzę. Muszę powiedzieć uczciwie, nie chciał żadnego honorarium, wtedy jeszcze rozmawialiśmy normalnie i mnie zaprosił, Marcin przyszedł na zasadzie rewanżu do Kanału Sportowego. Zażyczył pizzę, warunek został spełniony, Colka też była.

Na koniec Borek przyznał, że nie wiadomo, czego spodziewać się po Najmanie, jednak nie ma wątpliwości, że w górę powędruje ręka rywala:

– Trudno mi racjonalnie analizować zachowania Najmana w walce, bo sam Najman nie wie, jak się zachowa w danej sytuacji. Byłbym bardzo zdziwiony, gdyby Fonfara miał tę walkę nawet nie tyle, co przegrać, ale wygrać po jakichś problemach.

Galę Clout MMA można obstawić jedynie u legalnego bukmachera Fortuna, który nowym graczom na start oferuje szereg atrakcyjnych bonusów! Już za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 złotych. Kolejne 10 złotych dostaniesz za pierwszy depozyt.

Co najważniejsze, masz możliwość obstawienia aż trzech kuponów bez ryzyka. Jeżeli pierwszy z nich okaże się wygrany, otrzymasz pieniądze na konto. Natomiast w przypadku przegranej Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł.

Sprawdź!  (VIDEO) Najman mocno o Jacku Murańskim: "Upośledzony staruszek zgubił się w Internecie"

-> Zarejestruj się i odbierz bonus na walkę Najmana!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.