MMA

Marcin Najman dostał ofertę walki z Jackiem Murańskim! Wiemy, kiedy ma dojść do pojedynku!

Wygląda na to, że pojedynek Marcina Najmana z Jackiem Murańskim jest nieunikniony. „El Testosteron” otrzymał właśnie propozycję od jednej z organizacji.

Jest to zestawienie, do którego miało już dojść w przeszłości. Najman i Murański mają mocny konflikt, który miał być rozwiązany podczas Elite Fighters 2, jednak ostatecznie nic z tego nie wyszło. Po jednym z wywiadów i konfrontacji z niedoszłym rywalem Najman stwierdził, że nigdy nie stoczy z nim pojedynku.

Najman dostał ofertę walki z Murańskim

„El Testosteron” szykuje się do kolejnego zakończenia swojej przygody ze sporami walki i zapowiedział, że przed nim jeszcze kilka ostatnich pojedynków. Między innymi ma zmierzyć się z prezesem FEN Pawłem Jóźwiakiem. Niedawno zdradził, że chciałby „wyjaśnić” Jacka Murańskiego.

Jak się teraz okazało, Najman dostał oficjalną ofertę walki. Na swoich social mediach zdradził, że przedstawił swoje warunki co do starcia ze starym „Muranem” i jeśli organizator się zgodzi, to do walki może dojść jeszcze pod koniec tego roku.

– Witam was. Dostałem dziś propozycję walki ze starym fraglesem na grudzień tego roku. Przedstawiłem tym, którzy mi to zaproponowali swoje warunki. Jeżeli zostaną zaakceptowane, to medialny byt starego fraglesa dobiega właśnie końca. Tyle ode mnie, cześć.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Jacek Murański mocno o rewanżu z Tańculą: "Łeb mu spadnie od razu. Zbierze chłopaczyna wpie**ol"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.