High League

Bonus BGC atakuje High League i tłumaczy, że ma problemy psychiczne! „Chcę uratować Polskę przed Czeczenami”

Ostatnie wpisy „Bonusa BGC” były sporym szokiem. Freak fighter szybko wyjaśnił, że ma problemy psychiczne i przeprosił za swoje słowa.

Piotr Witczak to kontrowersyjny zawodnik, który ma na swoim koncie sześć porażek w MMA oraz jedną w kickboxingu. W drugiej formule odniósł jedno zwycięstwo, jednak trwające 21 sekund wydarzenie ciężko nazwać walką.

Podczas pierwszej gali High League do klatki wszedł odmieniony „Bonus BGC”, który przeszedł metamorfozę i regularnie trenował. Tym razem miał odnieść zwycięstwo, jednak nie był w stanie poradzić sobie z debiutującym „Japczanem”.

Ostatnią porażkę poniósł na MMA-VIP 4 z Damianem Naganą, po czym zapowiedział, że czas na pracę z psychologiem sportowym, gdyż ma umiejętności na pokonywanie takich rywali, jednak jego problem jest w głowie, przez co, gdy wchodzi do klatki, nie może się odblokować i zaprezentować tego, co potrafi.

„Bonus BGC” atakuje włodarzy High League

W ostatnim czasie miało miejsce kilka kontrowersyjnych wydarzeń, w które Witczak był zamieszany. Między innymi relacjonował całą sprawę z Arturem Walczakiem, który zmarł po turnieju na liście. Następnie popadł w konflikt z organizacją PunchDown oraz miał zostać pobity przez ojca Dawida Zalewskiego.

Sprawdź!  Szpilka nie chce dymów? Szczerze o walce w federacji freakowej: "Nie idę tam robić z siebie idioty. Idę zrobić..."

Teraz ponownie freak fighter nie daje o sobie zapomnieć i na swoich social mediach zamieścił kilka szokujących wpisów:

– Dosyć, skończyło się, wszystko przez Przemysława Luma, który dogadał się z High League, a wina jest Zalesia i Funków. Ja już nie wytrzymuję, moja narzeczona płacze mi do telefonu.

– Szymon Funk robił loda Anicie, Zaleś robił loda Anicie, Anita była gwałcona, Manson gwałcił Anitę, ze mnie zrobili pedała, żeby PunchDown (Przemysław Lum) dogadali się z High League, gdzie miała być walka, aby sprzedali jak najwięcej PPV.

Nie zawalczę na High League, bo chcę uratować Polskę przed Czeczenami – napisał, uderzając we włodarzy federacji.

Wszystkie trzy Instastory zostały szybko usunięte, a „Bonus BGC” opublikował wyjaśnienia i przeprosiny:

– To wszystko było niepotrzebne, biorę leki i chciałbym wszystkich przeprosić, w szczególności High League. Na jakiś czas chciałbym odpocząć od Internetu.

Podobną wiadomość opublikowała jego partnerka, która dodała – „Bonus BGC” jest dobrym człowiekiem, ale na chwilę obecną ma problemy psychiczne. To, co wypisuje, jest następstwem choroby.

Poniżej znajdziesz Instastory opublikowanego przez freak fightera:

Sprawdź!  (VIDEO) Mateusz Murański obawia się Pawła Bomby? "Przygotowuję się jak do mistrza świata. To nie jest ulica..."

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.