KSW

Bombardier w szpitalu! Pudzianowski zmierzy się z innym rywalem!

Jak poinformowało KSW, Bombardier, który miał dzisiaj zadebiutować w polskiej organizacji, niestety wypada z walki.

W main evencie dzisiejszej gali mieliśmy zobaczyć pojedynek dwóch potężnych zawodników. Z ważącym 120,2 kilogramy Mariuszem Pudzianowskim miał zmierzyć cięższy o 31 kilogramów Bombardier. 

Senegalczyk był bardzo pewny siebie. W jednym z wywiadów powiedział – Chcę pokazać mu jak się walczy. Rozpracowałem Pudzianowskiego bardzo dokładnie. W moim kraju Pudzianowskiego nikt nie znał, ale jak dowiedzieli się, że ze mną walczy to ludzie zaczęli się interesować kim jest Pudzian.

W związku z tym, że jesteśmy przed walką to nie będę zdradzał zalet i wad Pudzianowskiego. Jest to jednak zawodnik, którego dobrze rozpracowałem. Uważam, że jestem bardziej kompletnym zawodnikiem od mojego przeciwnika. – dodał 

Mimo ogromnego doświadczenia Pudzianowski nie lekceważył rywala. Zdradził nawet, jaki plan ma przygotowany na walkę – Będę musiał uciekać. Byłbym głupi, gdybym chciał się z nim przepychać. Oczywiście, że nie ustąpiłbym, a wszystko przez mój charakter i fizykę. Co jednak byłoby później? Uciekać i kąsać – to myślenie zawodnika. On jest słoniem, a ja lwem. Słoń goni lwa, ale w pewnym momencie lew potrafi się odwrócić, wskoczyć na grzbiet i ubić. W takich sytuacjach rano widzimy padlinę. Takie jest moje zadanie.

Wiadomość o tym, że Bombardier wypadł z walki została przekazana za pośrednictwem social mediów. Serigne Ousmane Dia niestety doznał ostrego ataku zapalenia wyrostka robaczkowego i musiał być hospitalizowany! Organizacja na ostatnią chwilę znalazła zastępstwo za Senegalczyka.

Sprawdź!  (VIDEO) Najszybsze KO w historii KSW! Piwowarczyk brutalnie znokautowany w 5 sekund!

„Rywal Mariusza Pudzianowskiego, Ousmane „Bombardier” Dia na KSW 59 doznał ataku ostrego zapalenia wyrostka robaczkowego i musiał być hospitalizowany. Walka Mariusza Pudzianowskiego się odbędzie. Organizacja KSW jest w trakcie finalizowania nowego przeciwnika” – czytamy w oficjalnym komunikacie.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.