Armia Fight NightKSWMMA

KSW 59: Patryk Likus jednogłośnie lepszy od Cypriana Wieczorka w starciu debiutantów [WYWIADY]

Wczorajszy wieczór stał pod znakiem gali KSW 59, która tradycyjnie już odbyła się w Hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi. Walka wieczoru zmieniona dosłownie na kilka godzin przed rozpoczęciem eventu oraz kapitalnie zapowiadająca się walka o pas kategorii koguciej to tylko jedne z niewielu powodów, które zelektryzowały fanów MMA w Polsce.

Wydarzenie KSW 59 rozpoczęło się starciem dwóch debiutantów, którzy mieli już okazję w przeszłości bić się na arenie amatorskiej. Wtedy lepszy okazał się Cyprian Wieczorek, któremu odegrać pragnął się inny zawodnik ze śląska – Patryk Likus. Wieczorek starał się realizować swój gameplan i podjąć walkę w stójce, ale to Likus zaskoczył swoim pomysłem na ten pojedynek i bardzo dobrą obroną obaleń. Sam zawodnik MMATadores Katowice kilkukrotnie spróbował sprowadzić walkę do parteru, co okazało się skuteczne i to on w perspektywie 15 minut okazał się zawodnikiem lepszym.

Obaj debiutanci mają podpisany „otwarty” kontrakt z KSW, co oznacza, że mogą toczyć swoje kolejne pojedynki poza organizacją. Najpewniej, obu zobaczymy na jednym z kolejnych eventów spod szyldu Armia Fight Night, z którymi niedawno związali się kontraktami.

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.