UFC

Błachowicz zabrał głos po wygranej Pereiry na UFC 303: „Mam przeciwzaklęcie na twoją magię”

Jan Błachowicz skomentował zwycięstwo Alexa Pereiry na UFC 303. Polski półciężki po raz kolejny zaczepił Brazylijczyka.

„Cieszyński Książę” zmierzył się z „Poatanem” w lipcu ubiegłego roku. Brazylijczyk zwyciężył przez niejednogłośną decyzję sędziów i otrzymał title shota o pas kategorii półciężkiej.

Minionej nocy mistrz przystąpił do kolejnej obrony przeciwko temu, którego skończył w ubiegłym roku. Tym razem Alex Pereira z jeszcze większą łatwością poradził sobie z Jirim Prochazką, którego znokautował high kickiem w 2. rundzie.

Błachowicz skomentował wygraną Pereiry

Przed UFC 303 Czech wspominał na wywiadach, że Pereira korzysta z magicznego dopingu w postaci szamańskich czarów. W oktagonie przeważyły jednak czyste umiejętności i siła ciosu i kopnięć „Poatana”.

Jan Błachowicz skomentował zwycięstwo Pereiry. Przy okazji postanowił wykorzystać to, o czym mówił Prochazka. Po raz kolejny przypomniał Brazylijczykowi, że on nie padł po jego ciosach i sam był bliski zwycięstwa:

Aleksie Pereiro, świetna wygrana przez nokaut, ale mam przeciwzaklęcie na twoją magię…

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.