FAME MMA

Najman poucza Adamka! Joanna Jędrzejczyk przykładem dla „Górala”

Marcin Najman nie przestaje wbijać szpilek w Tomasza Adamka. Do najnowszej wykorzystał kolejne osiągnięcie Joanny Jędrzejczyk.

Popularna „JJ” pojawiła się w Las Vegas przy okazji International Fight Weeku. Polka, jako pierwsza zawodniczka lub zawodnik z naszego kraju została włączona do Galerii Sław UFC. Joanna Jędrzejczyk to wciąż najdłużej panująca mistrzyni w historii dywizji słomkowej pań i jej rekordzistka pod względem obron pasa.

Marcin Najman poucza Tomasza Adamka

Włączenie Joanny Jędrzejczyk do Galerii Sław UFC było oczywiście kwestią czasu. „JJ” gratulowało już wielu zawodników, jak Mateusz Gamrot, czy Jan Błachowicz. Głos zabrał też Marcin Najman, choć wykorzystał ten fakt do „własnych celów”.

„El Testosteron” postanowił bowiem wbić kolejną szpilkę w Tomasza Adamka. „Góral” od czasu powrotu do walk raz po raz jest adresatem uszczypliwych wpisów byłego pięściarza. Było tak przed kilkoma miesiącami po „aferze samolotowej” i tak samo było w ten weekend. Najman postanowił wykorzystać fakt włączenie Jędrzejczyk do Hall of Fame, by pouczyć Adamka, jak zachowuje się prawdziwy sportowiec, za którego pan Tomasz jest traktowany:

Sprawdź!  Pewny siebie Don Kasjo chce walki z Adamkiem! Nazywa siebie królem boksu

Przypatrz się Adamek. Tak zachowuje się wielki sportowiec, tudzież wielka sportsmenka! A ty zostałeś Freak Fighterem, a ja jestem twoim Cesarzem. Baczność!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.