UFC

Hill zapowiedział rewanż o pas UFC. Bezbłędna reakcja Alexa Pereiry!

Jamahal Hill skomentował zwycięstwo Alexa Pereiry na UFC 303. Brazylijczyk odpowiedział już też na słowa Amerykanina.

Walka Hill vs. Pereira zamknęła jubileuszową galę UFC 300. Największa organizacja MMA na świecie nie planowała prędko korzystać z usług mistrza wagi półciężkiej po tym, jak znokautował „Sweet Dreamsa” mimo złamanego palca u stopy.

„Poatan” szybko jednak ponownie zawitał do oktagonu. Alex Pereira wraz z Jirim Prochazką zastąpili main event minionej gali UFC 303, którym miało być starcie McGregor vs. Chandler. Mistrz UFC ponownie obronił pasa mistrzowskiego tym razem czysto nokautując Czecha w 2. rundzie.

Alex Pereira odpowiedział na słowa Jamahala Hilla

Tuż po walce wieczoru UFC 303 posypały się gratulacje dla „Poatana”. Nie zabrakło też wypowiedzi i wpisów potencjalnych rywali. W jednym z nich Jan Błachowicz stwierdził, że ma przeciwzaklęcie na magię Brazylijczyka. W innym zaś odezwał się Jamahal Hill.

„Sweet Dreams” przed kilkoma tygodniami przerwał milczenie po przegranej z Pereirą i wyraził oburzenie jego cieszynką na UFC 300. Ostatnio szczegółowo analizował też końcówkę walki z Brazylijczykiem, z którym ponownie chce się spotkać w oktagonie.

Sprawdź!  UFC: Kontrowersyjny werdykt!? Smith pokonuje Spanna po decyzji sędziów!

Uśpię następnego gościa i jedziemy ponownie!!! Świetna wygrana, ale jeszcze nie skończyliśmy!!! – napisał na portalu X (Twitter) Jamahal Hill.

„Poatan” odpowiedział już na ten wpis. Jeden z dziennikarzy przytoczył mistrzowi wagi półciężkiej słowa Amerykanina. Reakcja Alexa Pereiry była bezbłędna:

Okej – odpowiedział z kamienną twarzą Brazylijczyk ani na chwilę nie ukazując emocji.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.