KSW

Błachowicz pod wrażeniem siły Szpilki! Wrzosek zostanie znokautowany?

W maju polskich fanów MMA czeka fenomenalnie zapowiadająca się walka stójkowiczów. Jak Jan Błachowicz widzi starcie Szpilka vs. Wrzosek?

To starcie już od dawna było planowane. Kilkukrotnie nawet było blisko jego finalizacji, jednak „Szpila” zmuszony był wycofać się z powodu urazu. Obaj panowie w międzyczasie rozwijali swoje kariery i po dziś dzień pozostają niepokonani.

Arkadiusz Wrzosek zadebiutował o 2 miesiące później od rywala z XTB KSW 94, ale ma stoczoną o jedną walkę więcej. Szpilka w ostatniej walce pokonał Mariusza Pudzianowskiego, ale zdaniem ekspertów może nie mieć szans z warszawskim kick-bokserem.

Jan Błachowicz o walce Szpilka vs. Wrzosek

W wywiadzie udzielonym Arturowi Mazurowi w Klatka po klatce Jan Błachowicz stwierdził, że wynik walki zależy przede wszystkim od tego, kto lepiej swój styl bazowy. „Cieszyński Książę” nie wykluczył też, jak to często ma miejsce w takich konfrontacjach, że walka zakończy się w parterze.

Błachowicz zna Artura Szpilkę z klubu WCA i przyznał, że nigdy nie mierzył się z nikim o silniejszym uderzeniu:

Pytanie, kto lepiej wykorzysta swój styl bazowy. Może się to skończyć w parterze, zobaczymy. Jednak ten boks Artura naprawdę jest… Ja nigdy nie sparowałem, nawet nie walczyłem z kimś, kto bił mocniej, jeśli chodzi o ręce.

Tę walkę, jak i pozostałe starcia KSW 94 obstawisz u bukmachera Fortuna. Na start czeka na Ciebie znakomita oferta powitalna. Za rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Sprawdź!  "Juras" o problemach Szpilki: "To był wrak człowieka. Nie było tego widać, on się zamknął, odciął się od wszystkiego"

Odbierz bonusy na XTB KSW 94

TYPKURSYBUKMACHER
Artur Szpilka3.40Fortuna
Arkadiusz Wrzosek1.32Fortuna

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.