UFC

Fani zaniepokojeni zachowaniem Conora McGregora. Poważne problemy Irlandczyka? [WIDEO]

Conor McGregor ma obecnie wiele medialnych obowiązków w związku z promocją filmu Road House. Po jednym z ostatnich wywiadów fani wyrazili swoje obawy stanem zdrowia Irlandczyka.

Na początku marca do kin trafił remake filmu Wykidajło (Road House), w którym główne role grają Jake Gyllenhaal oraz były podwójny mistrz UFC, Conor McGregor. Irlandczyk zbiera pozytywne opinie za debut na dużym ekranie.

Fani MMA wciąż liczą na powrót „The Notoriousa” do oktagonu. Gwiazdor doszedł już do siebie po paskudnym złamaniu nogi z 2021 roku i wystąpił w roli trenera w The Ultimate Fighter. Po tym miał zmierzyć się z Michaelem Chandlerem, ale wciąż brak konkretów na temat daty powrotu.

Fani zaniepokojeni zachowaniem McGregora

Obecnie Conor McGregor wypełnia obowiązki promocyjne w związku z filmem Road House. Jeden z ostatnich wywiadów Irlandczyka dla Sports Illustrated wywołał wśród fanów spore obawy o jego stan zdrowia.

„The Notorious” w nietypowy sposób drżał odpowiadając na pytania, a sposób jego wypowiedzi mógł wskazywać, iż był pod wpływem jakichś substancji. Oczywiście mogło to być wywołane przemęczeniem z powodu napiętego harmonogramu, jednak wielu kibiców skłania się ku pierwszej z opcji:

Sprawdź!  UFC 292: Gdzie i kiedy oglądać? Transmisja za darmo

– Jak dobrze, że Jake Gyllenhaal jest aktorem i gra, jakby niczego nie widział.
– Przykro się to ogląda. Zawsze życzę Conorowi jak najlepiej za te wszystkie lata rozrywki.
– To jest po prostu przykre i mam nadzieję, że otrzyma pomoc, której potrzebuje.
– Jake zasługuje na nagrodę Grammy za udawanie, że niczego nie zauważa. Stary, jaki to smutny widok.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.