UFC

Prawda o „Judaszu” Covingtonie? Atomsfera przed UFC 272 gęstnieje!

Jorge Masvidal zapowiada ujawnienie Colby’ego Covingtona! „Gamebred” wstawił na Twittera tajemnicze wideo zapowiadające „prawdę” o najbliższym rywalu.

Jeszcze niewiele ponad miesiąc przyjdzie nam zaczekać na rozwiązanie konfliktu między Jorge Masvidalem, a Colbym Covingtonem. Wielki pojedynek pomiędzy czołowymi fighterami dywizji półśredniej spotkają się 6 marca na UFC 272 w T-Mobile Arenie.

Obaj zawodnicy od lat toczą medialną wojnę, atakując się na stopie personalnej. Kolejne odcinki trash talku między nimi pojawiają się niemal dzień w dzień, a teraz dostaliśmy tajemniczą zapowiedź od „Gamebreda”. Amerykanin zamieścił poniższy trailer, w którym zapowiada „ujawnienie prawdy” na temat „Judasza” Covingtona:

Bądźcie czujni

W filmie Jorge Masvidala pojawia się napis: Historia Judasza Covingtona. Jutro zostanie zdemaskowany. W tle zaś słychać głos „Chaosa”, mówiącego:

Jorge jest moim najlepszym przyjacielem, jest wyjątkiem. Nie mam za wielu kumpli, Jorge jest jedynym. Stary, gdybyś wiedział po co my przeszliśmy.

Jeśli między zawodnikami nadal panuje jakiekolwiek koleżeńskie uczucie, przed walką wieczoru UFC 272 zostanie wykorzystane tylko i wyłącznie do wygenerowania zainteresowania galą. Obaj fighterzy przegrali w ostatnich starciach z Kamaru Usmanem. Nigeryjczyk spotka się w niedalekiej przyszłości z Leonem Edwardsem, niemniej jednak efektowna wygrana Masvidala lub Covingtona może zapewnić trylogię z „The Nigerian Nightmare”.

Sprawdź!  (VIDEO) Efektowne TKO Khalila Rountree w 2 rundzie kończy rywala!

„Gamebred” ponadto chce zagrać na nosie Chaelowi Sonnenowi, który stwierdził, że Jorge ma więcej do stracenia, niż zyskania. Colby Covington tymczasem głośno domaga się już kolejnej szansy zostania mistrzem kategorii półśredniej UFC.

Źródło: BJPenn.com

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.