GROMDA

„Balboa” mistrzem GROMDY! Potężnymi ciosami rozbija Godbeera i wygrywa pas!

To już dziewiąta edycja GROMDY. Największa polska federacja walk na gołe pięści powróciła z brutalnymi pojedynkami. Tym razem poza turniejem i superfightami na karcie walk znalazło się także starcie o pas i wielki finał.

Tradycyjnie, jak na poprzednich galach również i tym razem w turnieju wzięło udział 8 zawodników. Wśród nich znaleźli się tacy zawodnicy jak „Hose”, „Arman”, „Batman”, „Ryba”, „Reksio”, „Rhino”, „Łapa”, czy „Kowal”. Część fighterów walczyła już na poprzednich galach, dla pozostałych jest to debiut w nowej formule.

Jeśli chodzi o dodatkowe extra fighty „Lodówa” został zestawiony z „Małpą”, „Korcu” z „Diabełkiem” a „Góral” z debiutującym „Remim”. W ostatnim zestawienie dodatkowe emocje dostarczyło spotkanie face-to-face podczas ceremonii ważenia, kiedy to Gruchała nie podał ręki swojemu przeciwnikowi. Wyjaśnił później, że ten złamał pewne zasady.

GROMDA 9 to historyczne wydarzenie, gdyż w stawce pojedynku „Balboa” vs „The hand of” znalazł się pierwszy mistrzowski pas federacji. Dodatkowo kartę walk zamknął wielki finał pomiędzy ulubieńcem kibiców „Goatem” i „Mario”. Co ciekawe, obaj zawodnicy aby awansować do tego etapu w ostatnich pojedynkach musieli pokonać „Huntera”.

Sprawdź!  GROMDA 9 PPV - karta walk. Kto walczy na GROMDA 9? Transmisja na żywo, cena PPV. Kiedy GROMDA 9?

-> OGLĄDAJ GROMDA 9 NA ŻYWO

RELACJA

Runda 1:

Od początku presję wywierał Brytyjczyk, który wystrzelił mocnym prawym. Bartek poszedł mocno do przodu na mocną wymianę i nasz rodak posłał swojego przeciwnika na dechy. Mark wstał do góry. Obaj szukali swojej szansy, ale to Polak był celniejszy. Brytyjczyk inkasował wiele ciężkich bomb ze strony Domalika. W końcówce Balboa trafił kolejne mocne uderzenia.

Runda 2:

Obaj zaczęli od szukania dystansu. W pewnym momencie Brytyjczyk trafił bezpośrednim prawym. Po tej akcji Bartek zasypał rywala kanonadą ciosów i znowu posłał Godbeera na dechy. Rywal z powodu rozcięcia łuku brwiowego nie zdecydował się na kontynuacją tego boju.

Bartłomiej „Balboa” Domalik pokonał przez TKO w 2. rundzie Marka „The Hand of” Godbeera

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.