GROMDA

Łukasz Parobiec był już na deskach, ale wygrał wielki finał! „Mario” znokautowany na gali GROMDA 9!

To już dziewiąta edycja GROMDY. Największa polska federacja walk na gołe pięści powróciła z brutalnymi pojedynkami. Tym razem poza turniejem i superfightami na karcie walk znalazło się także starcie o pas i wielki finał.

Tradycyjnie, jak na poprzednich galach również i tym razem w turnieju wzięło udział 8 zawodników. Wśród nich znaleźli się tacy zawodnicy jak „Hose”, „Arman”, „Batman”, „Ryba”, „Reksio”, „Rhino”, „Łapa”, czy „Kowal”. Część fighterów walczyła już na poprzednich galach, dla pozostałych jest to debiut w nowej formule.

Jeśli chodzi o dodatkowe extra fighty „Lodówa” został zestawiony z „Małpą”, „Korcu” z „Diabełkiem” a „Góral” z debiutującym „Remim”. W ostatnim zestawienie dodatkowe emocje dostarczyło spotkanie face-to-face podczas ceremonii ważenia, kiedy to Gruchała nie podał ręki swojemu przeciwnikowi. Wyjaśnił później, że ten złamał pewne zasady.

GROMDA 9 to historyczne wydarzenie, gdyż w stawce pojedynku „Balboa” vs „The hand of” znalazł się pierwszy mistrzowski pas federacji. Dodatkowo kartę walk zamknął wielki finał pomiędzy ulubieńcem kibiców „Goatem” i „Mario”. Co ciekawe, obaj zawodnicy aby awansować do tego etapu w ostatnich pojedynkach musieli pokonać „Huntera”.

Sprawdź!  Simon "The Savage" Henriksen zawalczy w GROMDZIE! Jasna odpowiedź zawodnika!

-> OGLĄDAJ GROMDA 9 NA ŻYWO

RELACJA

Runda 1:

Mario bardzo szybko wystrzelił piekielną bombą posyłając rywala na deski. Po wznowieniu walki Mariusz ruszył do przodu, ale Łukasz udanie kontrował przeciwnika. Mario po raz kolejny ruszył z szarszą z mocnymi sierpami, po czy Goat uklęknął i został wyliczony do 8, po czym wznowiono walkę, jednak gong przerwał rundę.

Runda 2: 

Mario znowu poszedł do przodu i obaj zdecydowali się na ciężką kontuzję. Łukasz trafił kilka mocnych bomb podobnie jak jego rywal. Mariusz z powodu kontuzji padł na deski, jednak zdecydował się na kontynuowanie potyczki. Goat zdecydował się zmienić plan i zaczął świetnie pracować z dystansu. 

Runda 3:

Obaj zaczęli od pracy w dystansie. Łukasz świadomy kontuzji rywala pracował z kontry. Po jednej z wymian Łukasz trafił nieprzepisowym kolanem posyłając rywala na deski. Mariusz zdecydował się na kontynuację walki. Po wznowieniu walki Mario ruszył z mocną szarżą, po której Łukasz wystrzelił potężną bombę, po której rywal znów poleciał na deski. Jednak sędzia zdecydował się na przerwanie tej batalii. 

Sprawdź!  Popek vs Różal w GROMDZIE? Szef federacji ma plan na hitową walkę!

Łukasz „Goat” Parobiec pokonał przez KO w 3. rundzie Mariusza „Mario” Kruczka

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.