MMA

Złodziej chciał ukraść auto Anicie Włodarczyk! Mistrzyni go powstrzymała! „Po karierze chyba walki MMA”

Anita Włodarczyk z powodu urazu musiała zrezygnować z udziału w mistrzostwach Polski. Okazało się, że nabawiła się go w dość niezwykłych okolicznościach. Mistrzyni musiała bowiem… walczyć ze złodziejem!

W piątek popołudniu obóz Anity Włodarczyk przekazał smutne informacje. Trzykrotna mistrzyni olimpijska musiała wycofać się z lekkoatletycznych mistrzostw Polski z powodu urazu. W mediach społecznościowych Włodarczyk opowiedziała o niecodziennej sytuacji.

Próbował ukraść auto Włodarczyk

Lekkoatletka kontuzji nabawiła się bowiem podczas pościgu za złodziejem, który próbował ukraść jej samochód. Anita Włodarczyk rzuciła się za sprawcą i w pojedynkę go obezwładniła.

Cudzoziemiec włamał mi się do auta. W pojedynkę pojmałam złodzieja i oddałam w ręce policji – wyjawiła.

Pogoń za złodziejem nie obyła się jednak bez konsekwencji – Włodarczyk doznała kontuzji.

Niestety okupiłam to urazem mięśnia. Kontuzja zdiagnozowana. Operacja w poniedziałek – dodała utytułowana mistrzyni w rzucie młotem.

Na koniec Włodarczyk żartobliwie zapowiedziała, że rozważa uczestnictwo w… walkach MMA.

Po karierze chyba walki MMA bo oberwało się sprawcy – napisała.

Anita Włodarczyk

Anita Włodarczyk to urodzona w Rawiczu trzykrotna mistrzyni olimpijska, czterokrotna mistrzyni świata oraz wielokrotna rekordzistka świata, Europy i kraju w rzucie młotem.

Sprawdź!  Sebastian Przybysz nowym mistrzem KSW po kapitalnej walce z Antunem Racicem! [WIDEO]

W 2015 r. została pierwszą kobietą w tej konkurencji, która przekroczyła 80 m, uzyskując wynik 81,08 m. Obecny rekord lekkoatletki, a zarazem rekord świata wynosi 82,98 m. Wynik ten Włodarczyk osiągnęła w 2016 roku na Memoriale Kamili Skolimowskiej w Warszawie.

Źródło: Twitter

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.