High League

Artur Szpilka z szacunkiem do Denisa Załęckiego! „Walkę zaliczam do tych z kategorii wyzwanie”

Wyjaśniło się jedno z największych pytań ostatnich tygodni: z kim Artur Szpilka zmierzy się na High League 4? Dziś federacja podała do informacji, że 17 września „Szpila” spotka się w klatce z Denisem Załęckim!

Artur Szpilka po 29 stoczonych walkach w boksie zawodowym i z rekordem 24-5 postanowił odwiesić duże rękawice na kołek. „Szpila” to jeden z najbardziej rozpoznawalnych pięściarzy w Polsce. Mierzył się między innymi z Bryantem Jenningsem, Tomaszem Adamkiem, Dereckiem Chisorą, czy Deontayem Wilderem. Z tym ostatnim walczył o tytuł mistrza świata organizacji WBC, jednak mimo dzielnej postawy przegrał przez KO w 9. rundzie.

W marcu bieżącego roku potwierdziły się doniesienia o podpisaniu kontraktu przez Artura Szpilkę z federacją KSW. Polak zadebiutował w maju na gali KSW 71, gdzie zwyciężył przez TKO w 2. rundzie. Niespełna tydzień temu freak fightowa organizacja High League ogłosiła z kolei, że „Szpila” zawalczy na High League 4, która obędzie się 17 września 2022 roku w Gliwicach.

Reakcja Artura Szpilki na ogłoszenie High League

Dziś z kolei padło kolejne wielkie ogłoszenie: były pięściarz zmierzy się z Denisem Załęckim na zasadach MMA! Pojedynek został zakontraktowany na 3 rundy, po 4 minuty każda. „Szpila” nie ukrywa w swoim wpisie na Twitterze, że tę walkę traktuje czysto sportowo i docenił umiejętności i doświadczenie oponenta:

Sprawdź!  Okniński przed High League 4: "To są koledzy, więc w ramach przyjaźni Szpilka chce wpie***lić Denisowi"

– No i fruu sportowy pojedynek. MMA z mistrzem Polski w K1, zaliczam walkę do tych z kategorii wyzwanie. Tym bardziej, że Denis ma doświadczenie w walkach na ulicy. Spieszcie się z biletami, bo w jeden dzień sprzedała się 1/4 hali.

Typy i kursy bukmacherskie na walkę Artur Szpilka vs. Denis Załęcki

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Sprawdź!  Zaskakująca zmiana kursów! Artur Szpilka skazywany na porażkę w walce z Denisem Załęckim!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.