High League

Znamy kursy na starcie Szpilka vs Załęcki! Kto faworytem hitowej walki na High League 4?

Organizacja High Legue ogłosiła prawdziwy hit! Na kolejnej gali Artur Szpilka zmierzy się z Denisem Załęckim. Dla obu zawodnik będzie to druga walka w MMA.

Ani Artur Szpilka, ani Denis Załęcki nie mają dużego doświadczenia w MMA. Obaj stoczyli po jednym pojedynku. „Szpila” pokonał przed czasem Siergieja Radczenkę, a „Bad Boy” przegrał z Mateuszem Kubiszynem po trzech odsłonach i decyzji sędziowskiej.

„Szpila” ma jednak duże doświadczenie w boksie. Stoczył 29 pojedynków i odniósł 24 zwycięstwa, w tym 16 przed czasem. Jego najgłośniejszym starciem była walka o pas WBC, w której przegrał z bardzo mocno bijącym Deontay’em Wilderem.

Natomiast Denis Załęcki dotychczas walczył w kickboxingu i na gołe pięści. Między innymi w starciu z Jussi Halonenem pokazał, jak silne są jego uderzenia. Znokautował rywala w 45 sekund i doprowadził do poważnej kontuzji, przez którą Halonen musiał przejść operację.

Kursy bukmacherskie na walkę Szpilka vs Załęcki

Zarówno Szpilka, jak i Załęcki, to zawodnicy, którzy biją bardzo mocno i potrafią ciężko nokautować. Jeśli zdecydują się na wymiany, możemy być świadkami szybkiego KO. Nie wykluczone też, że starcie może mieć podobny przebieg jak walka z Kubiszynem, gdzie to parter okazał się kluczową płaszczyzną, a o wyniku decydowali sędziowie.

Sprawdź!  (VIDEO) Denis Załęcki znowu zaatakował Alana Kwiecińskiego! Ogromna awantura na face-to-face!

Bukmacherzy mieli trudne zadanie i finalnie nie wskazali żadnego faworyta. Warto korzystać więc z okazji gdyż kursy szybko się zmieniają i niedługo stawka za zwycięstwo jednego z fighterów może być znacznie niższa.

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł! Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonusBartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.