KSW

Arkadiusz Wrzosek wygra bez żadnego problemu? Typy, kursy i zakłady bukmacherskie na KSW 73

Już w najbliższy weekend odbędzie się gala KSW 73, na której dojdzie do jednego z najbardziej wyczekiwanych starć w polskich sportach walki. W main evencie spotkają się najlepsi polscy kickboxerzy – Arkadiusz Wrzosek i Tomasz Sarara. W warszawskim Torwarze dojdzie też do wielu innych elektryzujących pojedynków. Kto jest faworytem na KSW 73? Typy, kursy i zakłady bukmacherskie na KSW 73.

Kursy bukmacherskie na walkę Wrzosek vs. Sarara

Dla Arkadiusza Wrzoska występ na KSW 73 będzie zarazem debiutem w mieszanych sztukach walki. Rywal byłego zawodnika największej kickboxerskiej federacji na świecie, GLORY, nie ma jednak o wiele większego doświadczenia. Tomasz Sarara pojawił się w okrągłej klatce KSW w lipcu ubiegłego roku, gdzie zwyciężył przez TKO w 3. rundzie z Filipem Bradariciem.

Choć pojedynek Wrzosek vs. Sarara odbędzie się w formule MMA, fani nie powinni się spodziewać parteru. Krakowski wojownik w jednym z wywiadów mówił, że nie chce profanować zapasów, skoro żaden z nich nie ma doświadczenia w tej kwestii. Powinniśmy zobaczyć typowo stójkowy bój, a biorąc pod uwagę umiejętności obu fighterów może on nie dotrzeć do ostatniej syreny!

Sprawdź!  Mirosław Okniński o Mariuszu Pudzianowskim: "To, że on w ogóle walczy, to powinniście go w dupę pocałować"

Innymi pewnymi faworytami są Daniel Rutkowski, Borys Borkowski, czy Ion Surdu. Popularny „Rutek” na kilka dni przed warszawskim show zyskał nowego oponenta w osobie Reginaldo Vieiry. Brazylijczyk brał udział w programie The Ultimate Fighter i ma za sobą kilka występów w największej federacji MMA na świecie. Wzięcie walki na ostatnią chwilę stawia Vieirę w roli underdoga, choć warto wziąć pod uwagę jego wielkie umiejętności brazylijskiego jiu-jitsu.

Typy i kursy bukmacherskie na KSW 73. Obstawiaj w Fortunie!

Całą galę KSW 73 obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano dla Was specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 73, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Karta walk KSW 73: Wrzosek vs. Sarara

Walka wieczoru:

  • 120,2 kg/265 lb: Arkadiusz Wrzosek (0-0) vs Tomasz Sarara (1-0, 1 KO)
Sprawdź!  Materla przyjmie ofertę i zawalczy na KSW 66? Kawulski o jego powrocie do organizacji: "Złożyliśmy ofertę adekwatną do ostatnich miesięcy jego funkcjonowania"

Karta główna:

  • 65,8 kg/145 lb: Daniel Rutkowski #1 (13-3 1NC, 7 KO, 1 Sub) vs Reginaldo Vieira (15-6, 11 Sub)
  • 83,9 kg/185 lb: Radosław Paczuski (4-0, 3 KO) vs Jason Radcliffe (17-9, 11 KO, 4 Sub)
  • 93 kg/205 lb: Damian Piwowarczyk (5-1, 1 KO, 3 Sub) vs Bohdan Gdnidko (7-0, 4 KO, 3 Sub)
  • 82 kg/181 lb: Ion Surdu (11-3, 8 KO, 1 Sub) vs Krystian Bielski (8-4, 3 KO, 1 Sub)
  • 56,7 kg/125 lb: Karolina Owczarz (4-2, 2 Sub) vs Natalia Baczyńska (6-2, 1 KO)
  • 83 kg/183 lb: Borys Borkowski (4-1, 3 KO) vs Dominik Humburger (3-0, 3 KO)
  • 65,8 kg/145 lb: Patryk Likus (2-0, 1 KO) vs Pascal Hintzen (7-1, 5 Sub)
  • 61,2 kg/ 135 lb: Miłosz Melchert (2-0, 2KO) vs Carl McNally (1-0, 1Sub)

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.