KSW

Zmiany w karcie walk KSW 73! Daniel Rutkowski zmierzy się z byłym zawodnikiem UFC!

Na kilka dni przed galą KSW 73: Wrzosek vs. Sarara doszło do istotnych zmian w karcie walk wydarzenia. Niestety, ale kilku czołowych fighterów musiało się wycofać z wydarzenia.

Co-main eventem gali miało być starcie pierwszego w rankingu dywizji piórkowej Daniela Rutkowskiego (13-3 1NC, 7 KO, 1 Sub) z drugim z tego zestawienia Lomem-Alim Eskievem (19-5 1NC, 8 KO, 3 Sub). Niestety, ale reprezentujący Niemcy zawodnik musiał się wycofać z powodu choroby.

Podobna sytuacja dotknęła Adama Soldaeva (6-1, 4 KO, 1 Sub). Po kapitalnym KO w 1. rundzie na gali KSW 67 wszyscy ostrzyli sobie zęby na kolejny występ fightera WCA Fight Team. Do niego jednak nie dojdzie i zawodnika wykreślono z karty walk KSW 73: Wrzosek vs. Sarara.

W zamian za to największa polska federacja MMA dodała dwa kolejne starcia. Wspominany Rutkowski spotka się z uczestnikiem czwartego sezonu brazylijskiego The Ultimate Fightera i byłym reprezentantem UFCReginaldo Vieirą. 39-letni wojownik odbił się po trzech porażkach z rzędu i poddał ostatnich dwóch oponentów.

Sprawdź!  Załęcki vs Pudzianowski? Denis otwarty na walkę z zawodnikiem KSW [WIDEO]

W karcie walk KSW 73 znalazło się też starcie Damian Piwowarczyk vs. Bohdan Gnidko. Młody polski półciężki musiał uznać wyższość Bartosza Leśko przed trzema miesiącami na KSW 70, co było też jego pierwszą zawodową porażką. Tym razem zmierzy się z niepokonanym Ukraińcem, którego żadna walka nie doszła do ostatniej syreny.

Typy i kursy bukmacherskie na KSW 73. Obstawiaj w Fortunie!

Całą galę KSW 73 obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano dla Was specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł! Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 73, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.