FAME MMA

Jacek Murański wygadał, z kim zawalczy na FAME 13!? „Chorągiewa, która ze strachu lub szmalu sprzedałaby własną córkę…”

Podczas wczorajszej konferencji kibice Fame otrzymali zaskakującą wiadomość. Do organizacji powróciła rodzina Murańskich. Mateusz stanie do walki z Tańculą na najbliższej gali, a na Fame 13 zadebiutuje jego ojciec Jacek.

Wydawało się, że nigdy więcej nie zobaczymy Murańskich w największej polskiej organizacji freakowej po tym, jak Mateusz nie zastosował się do zapisów znajdujących się w kontrakcie. Już kilka dni po gali Fame 10 zawalczył dla federacji FEN.

W konsekwencji organizacja nie wypłaciła mu pieniędzy za walkę. Po tamtym zamieszaniu w sieci pojawiło się kilka mocnych wpisów zarówno ze strony Jacka, jak i Mateusza. Finalnie jednak włodarze porozmawiali z Murańskimi i w ostatniej chwili dzień przed konferencją zaoferowali im dwa duże pojedynki.

Jak wiadomo, Mateusz stoczy rewanżowy pojedynek z Tańculą. W pierwszej walce miał paść nokaut, jednak o wyniku decydowali sędziowie, którzy wskazali zwycięstwo Aroya. Kiedy jednak pojedynek się zakończył, zawodnik padł nieprzytomny i potrzebował pomocy lekarzy – Arek wygrał na punkty, mentalnie wygrałem ja – przyznał Mateusz.

Tym razem zawodnicy chcą udowodnić, że dla jednego i drugiego pierwszy pojedynek był wypadkiem przy pracy. Każdy z nich zamierza przypieczętować swoje zwycięstwo.

Sprawdź!  Marcin Najman mimo podpisanego kontraktu nie zawalczy z Jackiem Murańskim: "Jest w życiu jedna zasada dotycząca wszystkich ludzi honoru..."

Ciekawy pojedynek czeka również Jacka Murańskiego. Ta walka naprawdę może dostarczyć ogromnych dymów oraz przyciągnie uwagę wielu kibiców. W wywiadzie dla Mateusza Kaniowskiego debiutant powiedział zbyt wiele i zdradził, z kim najprawdopodobniej zawalczy na FAME 13.

Przede wszystkim Murański powiedział, że będzie to zawodowy fighter, który walczył już w Fame. Dodatkowo przyznał, że w konflikt z jego przeciwnikiem jest zamieszany Konrad Niewolski, reżyser filmu „Asymetria”. Nazwał także rywala „Judaszem”.

Wszystko wskazuje na to, że Murański zmierzy się z Popkiem. Jacek i jego syn już kilkukrotnie wspominali, że zamierzają wyjaśnić kilka spraw z raperem i określili go mianem „Judasza”.

Ta osoba walczyła zawodowo. Ta osoba to jest Judasz – przyznał Murański i w odpowiedzi na pytanie dziennikarza dodał – Kto to jest Popek? Popek? Ta chorągiewa, która ze strachu lub szmalu sprzedałaby własną córkę.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Okniński ostro o Murańskim po FAME 12: "Ratlerek, dużo szczeka, niby gryzie, ale nic nie może zrobić..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.