Boks

Taxi Złotówa pokazuje się ze świetnej strony i rozbija na punkty Fit Dzika podczas KBN 15

Trwa właśnie gala Knockout Boxing Promotions 15. W pierwszej walce freak fighterów  Taxi Złotówa pokazał się, że sporty walki to jego świat i po świetnym boju pokonał na punkty „Fit Dzika”.

1 runda:

Od początku do ataku ruszył Fit Dzik, który ostro zagroził swojemu rywalowi. Mimo tego, że Szymon Wrzesień zbierał dużo ciosów to jednak wydawał się spokojny i nie dawał sobie zrobić jakieś ogromnej krzywdy i w późniejszym etapie tej walki zaczął się odgrywać rywalowi. Podczas tej rundy zobaczyliśmy wiele ciekawych wymian z obu stron.

2 runda:

W tej odsłonie stery zaczął przejmował Taxi Złotówa , który zaczął dominować swojego rywala, który zaczął mocno opadać sił. Choć oczywiście można było zauważyć spore braki techniczne to jednak serca nie można odmówić obu panów. Szymon Wrzesień nie oszczędzał rywala i skupiał się głównie na ciosach sierpowych, które z mobilnością sprawiały problem jego oponentowi. Do końca rundy obserwowaliśmy świetne wymiany, w których wygrywał Taxi Złotówa.

3 runda:

Fit Dzik był już wyraźnie zmęczony. Taxi Złotówa od początku ruszył do ataku i przez piewsze 30 sekund zasypał rywala kanonadą ciosów. Wrzesień skupił się ciosach korpus gdzie ulokował kilka celnych ciosów. Szymon do końca walki dążył do skończenia i do końca rundy to on był stroną dominującą.


źródło: KBN 

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *