FAME MMA

Zadora krytykuje zachowanie Alana: „Przyjął walkę i płacze do kamery. To śmieszne strasznie” [WIDEO]

Dominik Zadora odpowiedział na słowa Alana Kwiecińskiego, który w emocjonalny sposób zareagował na propozycję walki na FAME Friday Arena 2.

Kolejna gala pod sztandarem Fame MMA odbędzie się już w piątek 29 września. Tym razem największa organizacja freak fight w Europie zawita do Netto Areny w Szczecinie, gdzie kibice będą świadkami wielu bardzo emocjonujących walk.

Jedną z nich jest bez wątpienia starcie Zadora vs Kwieciński w formule MMA. Panowie doskonale się znają i przed laty wspólnie trenowali. Alan w niedawnym wywiadzie dla MMA – Bądź na bieżąco w emocjonalnych słowach wypowiedział się o Dominiku i przyznał, że nie spodziewał się, że przyjdzie im zmierzyć się w klatce

Dominik Zadora odpowiada Alanowi Kwiecińskiemu

Dominik Zadora w rozmowie z kanałem Fansportu.pl przyznał, że jego najbliższy oponent nie wytrzymuje presji. Dla fightera Artnoxu pojedynek z „Alanikiem” jest jedynie starciem sportowym, a Kwieciński z kolei podchodzi do tego za bardzo personalnie.

– Generalnie Alan chyba za bardzo ciśnienia nie trzyma. Ta walka nie ma żadnego drugiego dna, to jest czysta sportowa rywalizacja. Ja wchodzę jako nowicjusz do MMA, on już to długo trenuje. A to, że nam gdzieś tam nie jest po drodze… To nie ma żadnego wpływu na walkę. Tak, byliśmy kiedyś blisko. Mówił, że nie spodziewał się, że do tego dojdzie. To po co przyjmował walkę? Mógł powiedzieć nie. Przyjął ją, więc takie aktorzenie, płakanie do kamery, to jest śmieszne straszne. Wziął walkę, nie miał problemu, a przed kamerą lamentowanie, płacz i tak dalej… Po co takie szopki dziwne?

Cały wywiad znajdziesz – TUTAJ.

Sprawdź!  Jakub Kosecki w FAME? Jest otwarty na freakowy pojedynek! "Dałbym za***iste show"

FAME Friday Arena 2: Zadora vs Kwieciński – Kursy bukmacherskie

Galę FAME Friday Arena 2 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Odbierz bonus na FAME Friday Arena 2

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.