FAME MMA

Alan twierdzi, że pozwolił Pasternakowi się wybić! „Gdyby nie ja, jego by nie było”

Alan Kwieciński w mocnych słowach wypowiedział się na temat Michała Pasternaka. Uważa, że „Wampir” wybił się na jego plecach.

Pomiędzy panami padło już wiele ostrych słów. Fani liczą na to, że w końcu doczekamy się konfrontacji w klatce i wyjaśnienia konfliktu. Początkowo Kwieciński oświadczył, że nie da walki „Wampirowi”, jednak w ostatnim czasie zmienił zdanie.

Alan przyznał, że jest otwarty na starcie i ponownie zrobiło się głośno o ich konflikcie. Pasternak m.in. wyśmiał Kwiecińskiego, któremu napłynęły do oczu łzy w jednym z wywiadów, kiedy to wypowiadał się na temat bliskiej znajomości ze swoim kolejnym rywalem Dominikiem Zadorą.

Teraz „Alanik” przy okazji wywiadu dla fansportu.pl miał okazję odpowiedź „Wampirowi”. Nie przepuścił też okazji, by wbić w niego szpilkę. Przyznał, że dał zarówno Pasternakowi jak i Denisowi możliwość wybicia się:

Ja nie będę owijał w bawełnę. Gdyby nie ja, jego by nie było. Tak samo z Denisem. Ktoś mi powiedział: „Alan, Denis się ciebie uczepił, wybił się. Pasternak się ciebie uczepił, wybił się”.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.