FAME MMA

Alan odrzucił walkę z Pasternakiem!? Wampir ujawnia: „Były oferty nie raz”

Michał Pasternak zareagował na słowa Alana Kwiecińskiego, który podczas ostatnich wywiadów oświadczył, że nie obawia się walki.

O takim zestawieniu mówi się już od miesięcy, jednak wygląda na to, że na razie do niego nie dojdzie. Niedawno „Alanik” pojawił się w studio FANSPORTU TV, gdzie zapewnił, że nie obawia się starcia z Pasternakiem i jest otwarty na taki pojedynek:

– Nie bałem się bić z Denisem, z jego ojcem, z Michałem Pasternakiem też bym się nie bał. Może bym był skazywany na porażkę, w co nie wątpię, ale ja się nie boję bić. Ja się tej walki nie boje. I wiem, że prędzej czy później dojdzie do tej walki. To nie jest tak, że ja się tego pajaca boję. Ja się nie boję. Nie, ja się go absolutnie nie boję.

Teraz Pasternak przy okazji ostatniego wywiadu z „Szalonym Reporterem” miał okazję odpowiedzieć na słowa Alana. Co ciekawe, zdradził że już nie raz federacje proponowały taki pojedynek. Podkreślił jednak, że Kwieciński w rzeczywistości boi się przyjąć walkę:

Sprawdź!  Świetna decyzja FAME. Zapewni wsparcie psychologiczne swoim zawodnikom!

– Alan jest zesrany. Jak z robią z nim wywiad, to chce walczyć. Jak się kończy wywiad, to jego odwaga odchodzi. Przychodzi oferta, to się zamyka w domu. Była oferta nie raz.

– Jesteśmy w jednej federacji i nawet wcześniej były propozycje z nim, ale on nie chce walczyć, tylko pokazać ludziom, że jest zawodnikiem. On nie jest żadnym zawodnikiem. Kreował się na mistrza K-1, a jego walki pokazują coś innego.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.