KSW

Mirosław Okniński zabiera głos! Trener popiera Denisa Załęckiego. „Dostanie to co mu się należy już niedługo”

Trener Denisa Załęckiego, Mirosław Okniński, postanowił zabrać głos w konflikcie „Bad Boya” z Danielem Omielańczukiem. Szkoleniowiec stanął oczywiście po stronie swojego podopiecznego.

-> Obstaw walkę Daniela Omielańczuka w Fortunie!

Jeden z bohaterów dzisiejszej gali KSW 75, Daniel Omielańczuk, raczej nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Zawodnik wagi ciężkiej skomentował ostatnią walkę Denisa Załęckiego z Arturem Szpilką, która zakończyła się już po kilkudziesięciu sekundach ze względu na kontuzję Torunianina. Były fighter ACA, czy UFC uważa, że „Bad Boy” udawał uraz.

Te słowa mocno nie spodobały się Załęckiemu, który w mocnych słowach wypowiedział się na temat zawodnika KSW. Zapowiedział, że sprawa zostanie wyjaśniona podczas najbliższego spotkania. Omielańczuk odpowiedział freak fighterowi w rozmowie ze Sport.pl:

– Wypowiedziałem się o tym, co myślę na temat Denisa w temacie walki z Arturem. On się oburzył, zaczął… Powiem wam szczerze, napisał do mnie, że się niedługo spotkamy. Po pierwsze, uważam że nie ma w sobie tyle odwagi i charakteru, żeby przyjechać do mnie sam. Jeżeli przyjedzie z kolegami, to pokaże tylko, że rzeczywiście mam rację i nie ma tego charakteru.

Więcej o wypowiedzi Daniela Omielańczuka pisaliśmy TUTAJ. Spotkała się ona oczywiście z odpowiedzią ze strony Denisa Załęckiego, który zamieścił w sieci nagranie skierowane do zawodnika KSW.

Sprawdź!  Walka wieczoru KSW 75 ODWOŁANA! Ogromny kłopot federacji na tydzień przed galą!

Mirosław Okniński murem za Denisem Załęckim

Głos w całej sprawie zabrał także trener „Bad Boya”, Mirosław Okniński. Szkoleniowiec Akdemii Sportów Walki Wilanów zamieścił na Facebooku wpis, w którym oczywiście stanął po stronie swojego podopiecznego.

– Omielańczuk w strachu. Omielańczuk dostanie to co mu się należy już niedługo. Daniela popularność zanika po 3 porażkach traci fanów I poważanie więc chce wypromować na znanym młodym gniewnym Denisie który się rozkręca medialnie I wzbudza duże zainteresowanie. Poza tym Omielańczuk kłamie jak pies co do kontuzji Denisa.

Kursy bukmacherskie na walkę Martinek vs. Omielańczuk

Walkę Martinek vs. Omielańczuk, jak i całą kartę walk KSW 75 możesz obstawić u bukmachera eFortuna.pl! Dodatkowo dla nowych użytkowników na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 75, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Sprawdź!  Jędrzejczyk była bliska walki w KSW!? Ujawnia szczegóły nieudanych negocjacji z Lewandowskim

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.