FAME MMA

Piotr Szeliga liczy na rewanż w K-1! Mocna odpowiedź Normana! „Ciągle jesteś znokautowany?”

Piotr Szeliga mimo bolesnej porażki w pierwszym pojedynku liczy na to, że będzie mógł ponownie zmierzyć się z Normanem Parke.

Do pierwszej walki doszło na gali FAME 14. Zawodnicy bili się w klatce rzymskiej z niestandardowymi zasadami. W pierwszej rundzie obowiązywała formuła bokserska, a w dwóch kolejnych MMA. Wiele mówiło się o tym, że Parke będzie musiał przetrwać początkową odsłonę, a w kolejnej będzie mógł sprowadzić do parteru.

Jak się okazało, Parke całkowicie zdominował walkę od jej rozpoczęcia. Radził sobie lepiej także w pierwszej odsłonie i doprowadził do liczenia przeciwnika. Kolejna runda była formalnością. „Stormin” obalił i rozbił bezbronnego Szeligę, który nie był w stanie nic zrobić.

Piotr Szeliga chce rewanżu

„Szeli” mimo absolutnej dominacji rywala, ponownie chce spróbować swoich sił w walce z Normanem Parke. W wiadomości prywatnej przypomniał Irlandczykowi, że ten miał mu obiecać rewanż, jednak tym razem w formule K-1.

– Obiecałeś mi rewanż w K-1 tej jesieni, będę gotowy – napisał Szeliga na Instagramie.

Wygląda jednak na to, że po zdominowaniu pierwszej walki Parke nie jest zainteresowany rewanżem w żadnej formule i odpowiedział – Ciągle jesteś znokautowany?

Źródło: Instagram

Sprawdź!  Szeliga miał walczyć z Denisem! FAME nie pozwoliło na takie starcie: "Ja się go ku*wa nie boję. Miałem walczyć na High League, ale..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.