KSW

Akop Szostak zostaje w KSW na dłużej… Popisał kontrakt na kilka pojedynków: „To nie jest kontrakt na jedną walkę”

Akop Szostak, który powróci do klatki na gali KSW 62, w rozmowie z Łukaszem Jurkowskim zdradził, że zostanie w największej polskiej organizacji MMA na dłużej.

Już 17 lipca w main evencie Szostak stanie do walki ze znacznie bardziej doświadczonym Szymonem Kołeckim. Dla Akopa będzie to największe wyzwanie w dotychczasowej karierze i nikt nie daje mu większych szans na zwycięstwo. Zawodnik jest po prostu skazywany na porażkę.

Nie bez powodu wszyscy wskazują pewne zwycięstwo Kołeckiego. Fighter wygrał 9 z 10 walk oraz pokonał m.in. takich rywali jak Damian Janikowski, Mariusz Pudzianowski, czy Martin Zawada. W przypadku Szostaka wygląda to znacznie gorzej.

Zawodnik ma na koncie 4 wygrane 3 porażki i jedno no-contest. Szostak pokonywał jedynie rywali z ujemnymi bilansami lub jak w przypadku ostatniego starcia, wygrał z debiutantem.

Fighter powróci do KSW po dwuletniej przerwie. W największej polskiej organizacji zadebiutował w 2018 roku, jednak po zaledwie 24 sekundach włożył palce oko Jamiego Sloane’a, a walka została przerwana. W kolejnym starciu zmierzył się z Erko Junem i został znokautowany w 36 sekund.

AKOP SZOSTAK PODPISAŁ KONTRAKT Z KSW NA KILKA POJEDYNKÓW

Kibice MMA są mocno niezadowoleni z tego, że KSW podpisuje takich zawodników jak Akop, gdyż jest on bardziej freak-fighterem, niż profesjonalnym zawodnikiem. Jak się okazuje, w rozmowie z Łukaszem Jurkowskim w Jurasówce, Szostak zdradził, że jego kontrakt obejmuje więcej, niż jedną walkę.

Sprawdź!  Zapowiedź starcia Parnasse vs. Pejic na KSW 61: "Wojnę mam we krwi" [WIDEO]

 Podpisaliśmy kontrakt na kilka walk. To nie jest kontrakt na jedną walkę i wiem, że jak nawet coś nie pójdzie, to będę miał szansę się odbić i jeszcze się pokazać już w innym zestawieniu.

– Nie będę ukrywał, że dostałem za to dobrą wypłatę – dodał i kontynuował – Motywacją było też to, że mogłem sobie wywalczyć jeszcze parę rzeczy w kontrakcie, których normalnie bym nie miał i nie miałem wcześniej, ale z racji tego, że patrzy się na mnie teraz prawie jak na samobójcę, to wiesz, jak jest z samobójcą, że noc przed dobrze cię ugoszczą, to tutaj też zostałem dobrze ugoszczony.

Darmowy zakład na walkę Szymon Kołecki vs Akop Szostak

Według bukmacherów ogromnym faworytem nadchodzącej walki jest oczywiście bardziej doświadczony Szymon Kołecki. Jego rywalowi eksperci nie dają najmniejszych szans:

Kurs na zwycięstwo Kołeckiego – 1.12

Kurs na zwycięstwo Szostaka – 6.26

Rejestrując się u bukmachera STS – TUTAJ – Otrzymasz 29 złotych darmowego depozytu oraz zakład bez ryzyka do 200 złotych.

Sprawdź!  Rozdano bonusy po KSW 62 [WIDEO]

–> Darmowy zakład na KSW 62 <–

Źródło: YouTube

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *