UFC

(VIDEO) McGregor przygotowuje się do powrotu. Prezentuje potężne uderzenia: „Bomby Conora McGregora”

Wielu kibiców czeka na powrót Conora McGregora, który ma za sobą poważną kontuzję. Były mistrz UFC powrócił jednak do zdrowia i jest w coraz lepszej formie.

Irlandczyk to największa gwiazda w historii MMA, a jego pojedynki zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Ostatni raz widzieliśmy go w akcji na gali UFC 264 w lipcu 2021 roku. Po raz trzeci zmierzył się z Dustinem Poirierem i tym razem pojedynek zakończył się koszmarną kontuzją.

McGregor złamał nogę i z klatki został wyniesiony na noszach. Był operowany i musiał przejść rehabilitację. Nie przestał jednak trenować i zapowiedział, że po kontuzji wróci silniejszy.

Conor McGregor wraca do formy

Były mistrz UFC jest w ciągłym treningu i przygotowuje się na powrót do oktagonu. Na ten moment nie wiadomo, z kim zmierzy się z Irlandczyk, jednak wielu czołowych zawodników chciałoby zawalczyć z „The Notoriousem”.

Możemy być pewni, że fighter powróci do klatki i da kibicom kolejne wielkie emocje. Póki co opublikował na swoich social mediach nagranie z treningu, na którym prezentuje potężne uderzenia.

Źródło: Instagram

Sprawdź!  Jednak nie Tyson Fury? Nowy chętny na walkę z mistrzem UFC w boksie! "Człowieku, co to będzie za walka!"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.