KSW

Absurd! Masa oczernia Michała Materlę! Zawodnik odpowiedział

Kolejna absurdalna sytuacja z udziałem najsłynniejszego polskiego świadka koronnego. Tym razem próbuje umniejszyć środowisku MMA i zawodowym fighterom.

Kibice freak fightów ostro zareagowali na wiadomość, że „Masa” ma zawalczyć z Jackiem Murańskim. Jasno dali do zrozumienia, że taki pojedynek nie ma prawa się odbyć, co nie spodobało się byłemu gangsterowi. Do sieci trafił wywiad, w którym przekonuje, że jego udział we freakach nie jest niczym złym.

Sam mówi o sobie, że przeszedł na „jasną stronę” chociaż jest to kłamstwo. Od czasu, gdy został świadkiem koronnym, był kilkukrotnie aresztowany i stawiano mu zarzuty, gdyż nigdy nie porzucił przestępczej działalności.

Teraz m.in. stwierdził, że MMA i inne sporty walki są powiązane ze światem przestępczym, a każdy z zawodników ma coś na sumieniu. Ponadto „Masa”, który ma w zwyczaju bezkarne pomawianie na ogromną skalę, wspomniał o Michale Materli.

Oświadczył, że były mistrz KSW poszedł na współpracę i wsypał kilka osób. „Cipao” postanowił odnieść się do całej sytuacji. Podkreślił, by podchodzić z dystansem do tego, co słyszy się w sieci, zwłaszcza od takich osób jak „Masa”, który wielokrotnie udowodnił, że nie można mu wierzyć.

Sprawdź!  Debiutant dostał wielki doping kibiców! Pokonuje Martinika po świetnym pojedynku

Co więcej, materiał pojawił się na kanale „Mafia Pruszkowska – Mięśniak_Mięso”, czyli dawnego ochroniarza „Masy”. Rzetelność jego materiałów pozostawia wiele do życzenia, co często jest mu wypominane w komentarzach.

– Witam wszystkich. Niechętnie ale muszę odnieść się publicznie do sprawy której wolał bym nie poruszać w mediach. Wczoraj dostałem informację , że zostałem oczerniony przez “matkę wszystkich konfidentów”. Co jest oczywiście nieprawdą i wierutnym kłamstwem, zrobionym tylko i wyłącznie na potrzebę oglądalności kanału w którym wystąpiła. Notabene kanału, który zostawia wiele do życzenia co do prawdziwości informacji które są w nich zawarte. Ludziom znającym temat nie trzeba tego tłumaczyć. Tak dzisiaj wygląda świat Internetu, gdzie można powiedzieć dosłownie dowolną rzecz na każdego bez konsekwencji… hipotetycznie.

– Człowiekiem się jest, a nie bywa. W sporcie i w życiu zawsze towarzyszą mi te same zasady: honor, godność, niezłomność i charakter. Nie zależnie od okoliczności i sytuacji jakich się znalazłem. Matka konfidentów nigdy nie miała honoru, godności i zasad więc nie ma zielonego pojęcia o czym ja teraz piszę.

Materla odniósł się również bezpośrednio do zarzutów. Wyjaśnił, że nie był oskarżony w sprawie, ale pozostałe osoby poprosiły go o złożenie zeznań, które pozwolą na zdyskredytowanie świadka:

Sprawdź!  Lewandowski naprawdę chce Don Kasjo w KSW: "Jeżeli miałbym teraz kogokolwiek ochotę zatrudniać, to Don Kasjo"

– Co do zajścia o którym wspomina, miało miejsce ale ja nie brałem w nim udziału więc bez większych konsekwencji mogłem odmówić zeznań. Zostałem poproszony przez resztę osób w sprawie, żeby złożyć zeznania aby uprawdopodobnić ich wersję zdarzeń, które dyskredytowały taką samą marionetkę jak matka konfidentów, która skorzystała ze statusu świadka i nawymyślała żeby umniejszyć swoją rolę i zrzucić całą winę na resztę zatrzymanych osób.

– Przez całe moje życie, nigdy nikt nie miał żadnych konsekwencji prawnych. Różnica między mną, a matka konfidentów jest taka, że ja przyjadę sam w każde miejsce w Polsce z podniesioną głową po to żeby porozmawiać z ludźmi jeżeli mają jakieś wątpliwości. Natomiast matka konfidentów do końca życia będzie chodzić kanałami i spoglądać przez ramię czy to nie jest dzień w którym dosięgnie go karma za te wszystkie nieszczęścia, kłamstwa i oszustwa które wyrządziła ludziom i ich rodzinom. ZSz.iP.

P.S. Zwracam się do wszystkich z apelem. Większą uwagę zwracajmy na to, KTO mówi, a nie co mówi.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.