GROMDA

GROMDA wbija szpilkę w Denisa Załęckiego po ogłoszeniu jego walki

GROMDA zareagowała na ogłoszenie Clout MMA i po raz kolejny wbiła szpilkę w Denisa Załęckiego. Jak widać, konflikt pomiędzy freak fighterem i organizacją jeszcze się nie zakończył.

Największa w kraju federacja walk na gołe pięści powraca. 31 maja odbędzie się GROMDA 17, a w starciu wieczoru ponownie Mateusz Kubiszyn zmierzy się z Bartłomiejem Domalikiem, aby bronić mistrzowskiego tytułu.

GROMDA wbija szpilkę w Załęckiego

Jak wiadomo, szef organizacji Mariusz Grabowski ma nie po drodze z Denisem Załęckim. Wielokrotnie w materiałach promujących wydarzenia wbijał w niego szpilki. Czasami robił to wprost, innym razem korzystał z jego pseudonimu „Bad Boy”.

Nie przepuścił okazji również tym razem. Kilka godzin po tym, jak ogłoszono starcie Załęckiego z Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem, na Twitterze GROMDY pojawił się taki wpis:

Bez klaunów, władców wiejskiej pipidówek i śmiesznych bad boysów… najlepsi z najlepszych.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.