Boks

Życiowa forma Saul „Canelo” Alvareza! W sobotę walka z Joe Saundersem. [WIDEO]

Już w ten weekend w nocy z 8 na 9 maja Saul Canelo Alvarez po raz kolejny wejdzie do ringu, żeby zmierzyć się z Billy Joe Saundersem. W stawce pojedynku znajdują się mistrzowskie pasy w wadze super średniej.

Canelo to pięściarz, który aktualnie jest wskazywany jako najlepszy zawodnik bez podziału na kategorie wagowe. Meksykanin ma na swoim koncie 55 zwycięstw, dwa remisy i jedną porażkę. Przegrał jedynie z Floydem Mayweatherem. Meksykanin ostatni raz walczył w lutym z Avnim Yildirimem. Pojedynek trwał zaledwie trzy rundy, gdyż narożnik nie pozwolił kontynuować starcia zawodnikowi z Turcji.

W starciu z Saundersem postawił na szali swoje pasy WBC oraz WBA, natomiast po stronie Brytyjczyka znajduje się mistrzowski tytuł WBO.

Joe Saunders ma na swoim koncie 30 zwycięstw. Zawodnik ostatni raz walczył w grudniu 2020 roku i przez jednogłośną decyzję pokonał Martina Murraya, tym samym po raz drugi w karierze obronił swój mistrzowski tytuł.

Pojedynek Canelo vs Saunders cieszy się dużym zainteresowaniem i nie ma wątpliwości, że w nocy z soboty na niedzielę zobaczymy prawdziwą ringową wojnę. Co ważne, dostęp do gali można uzyskać jedynie po wykupieniu płatnej subskrypcji, która kosztuje jedynie 7,99 zł.

Sprawdź!  "To moje życie i robię z nim, co chcę" - Tomasz Adamek o swoim powrocie na ring

WYKUP DOSTĘP DO TRANSMISJI – TUTAJ

GDZIE I O KTÓREJ OGLĄDAĆ CANELO ALVAREZ vs JOE SAUNDERS? STREAM LIVE

Saunders jest przekonany, że jako drugi w historii pokona Canelo, jednak przed Brytyjczykiem wyjątkowo trudne wyzwanie. Meksykanin jest w świetnej formie i to właśnie on będzie niezaprzeczalnym faworytem tego pojedynku.

Popisy umiejętności Alvareza możemy zobaczyć w nagraniach z treningów, które trafiły do sieci.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *